Czy to przyszły mąż Niklińskiej?

Gołąbki na salonach.

Maria Niklińska, znana ostatnio z epizodycznych ról w serialach "Hotel 52" oraz "Doręczyciel", pojawiła się wczoraj na gali Kalendarz Dżentelmeni 2012. Na imprezę przyszła ze swoim partnerem Mateuszem Motyczyńskim - znanym fotografem. Na swoim koncie ma on sesje fotograficzne m.in. z Beatą Tyszkiewicz, Pauliną Holtz oraz Magdaleną Mielcarz.

W czerwcu Marysia komentowała domniemany związek tak:

To jest tylko mój dobry przyjaciel - powiedziała w rozmowie z Faktem.

Menedżerka gwiazdy, pytana o status związku swojej klientki stwierdziła, że para zna się od kilku lat i spotyka się coraz częściej. Mimo braku jawnych deklaracji, wielu wróży im wspólną przyszłość.

Na gali młoda aktorka dumnie prezentowała pierścionek. Czy to oznacza zaręczyny? A może to mała prowokacja? Jak myślicie? ;)

A tak Marysia wyglądała na imprezie:
Wyrobiła się?
Dell

Zobacz także:

Włodarczyk pociesza się w ramionach przyjaciółek

Janiak i Malinowska - jak oni się kochają!

Kto wypromował się na Dodzie?


Więcej o:
Komentarze (9)
Czy to przyszły mąż Niklińskiej?
Zaloguj się
 • zebra20

  Oceniono 7 razy 5

  Fajniutki :) lubie facetów z zarostem :)

 • aggiem77

  Oceniono 4 razy 4

  Pierscien masonski...

 • wobo

  Oceniono 7 razy 3

  Jaka gwiazda? Zaranna, polarna, spadająca, a może cała Wielka Niedźwiedzica? Kto toto jest i czyim odbitym światłem błyszczy, bo nie wiem o kim mowa?

 • beer

  Oceniono 2 razy 2

  Czy każdy pierścionek ma być zaręczynowy? Może sama sobie kupiła,albo dostała od kogoś,tym bardziej,że na zaręczynowy nie wygląda.Ja noszę dwa i co z tego wynika?

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 4 razy 2

  "Menedżerka gwiazdy" - o, kurfon. Ten gwiazdroski management... Ja zostawię to bez komentarza, czekam na opinię corneliusa - specjalisty od szołbiznesu :D

  Muszę zrobić casting na rzecznika prasowego usera naz_niepoprawna [aka nazwa_niepoprawna]. SiWi + list motywacyjny, plus świadectwo chrztu, plus zaświadczenia o szczepieniach wysyłać na limited.psychited@plotek.pl

 • celestial

  Oceniono 8 razy 2

  ona jest ładniutka :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX