Córka Michaela Jacksona zagra w filmie

Przekonała do tego babcię.

13-letnia córka Michaela Jacksona najwyraźniej odziedziczyła po ojcu zamiłowanie do pracy w show-biznesie. Już niedługo przekonany się o tym, czy jest nie mniej utalentowana, czy chodzi o zwyczajny zabieg marketingowy mający na celu przyciągnięcie widzów do kin.

Michael Jackson's daughter Paris accepts the Lifetime Achievement award on behalf of her father at the Grammy Awards on Sunday, Jan. 31, 2010, in Los Angeles. (AP Photo/Matt Sayles)

Ponoć rodzina Paris nie chciała się zgodzić, by córka Michaela angażowała się w pracę nad filmem "Lundon's Bridge and the Three Keys", jednak dziewczyna postawiła na swoim. Ostateczne zdanie co do wyborów Paris ma jej babcia, która jest jej prawną opiekunką.

Nie minął miesiąc od kiedy media poinformowały o skazaniu przez sąd w Los Angeles na 4 lata lekarza Michaela Jacksona, obarczając go winą za "nieumyślne zabójstwo".

Myślicie, że Paris jest teraz gotowa na rozpoczęcie kariery w show-biznesie?

Paris Jackson, left, Prince Michael Jackson I and Prince Michael Jackson II on stage during the memorial service for Michael Jackson at the Staples Center in Los Angeles, Tuesday, July 7, 2009. (AP Photo/Mark J. Terrill, Pool)

Paris Jackson i Prince Michael Jackson I

??NATIONAL PHOTO GROUP Prince, Paris and Blanket spend time poolside at their resort with their cousins including Jaafar and Jermajesty. Job: 062410J7 Non-Exclusive June 24th, 2010 Maui, HI NPG.com

 

Platinium

Zobacz także:

Golcowie pod ostrzałem paparazzi

Olga Kaczyńska oszukała widzów?

Chłopak aktorki "M jak miłość" ma żonę i trójkę dzieci!

Więcej o:
Komentarze (10)
Córka Michaela Jacksona zagra w filmie
Zaloguj się
 • sansa

  Oceniono 6 razy 0

  @prakseda2
  "Jak mogła cokolwiek odziedziczyć po Michaelu, skoro nie płynie w niej ani jedna kropla jego krwi?"
  Pewnie zgodnie z powiedzeniem: kto z kim przestaje, ten takim się staje.

 • bushineko

  Oceniono 1 raz -1

  kolejny przykład na to jak ładnie idzie "łańcuszek pleców"...

 • radika15

  Oceniono 3 razy -1

  ludzie każdy wie że dzieci jacksona to jedna wielka tajemnica zarówno rodzinna jak i genetyczna, sam michael i historia jego białej skróry pozostaje zagadką, każdy ma odmienne zdanie i lekarze i rodzina i ludzie, pokrewieństwo też jest zagadką, mówią że prince ma po nim chorobę, a więc...

 • weruq

  Oceniono 3 razy -1

  http://tnij.org/ok3h pomóżcie...

 • prakseda2

  Oceniono 7 razy -3

  Jak mogła cokolwiek odziedziczyć po Michaelu, skoro nie płynie w niej ani jedna kropla jego krwi?
  Biologii nie oszukasz - ciemny kolor skóry dominuje nad białym w połączeniu genowym i dzieci z pary mieszanej rodzą się czarne lub jako mulatki. Ten gen jest tak silny, że odzywa się w kolejnych pokoleniach i jeśli kiedyś w rodzinie płynęła "czarna" krew, to zdarza się, że białej parze rodzi się dziecko i ciemnej skórze. A tutaj - córka jest ewidentnie dzieckiem OBOJGA białych rodziców. Michael mógł się wybielać, mógł chorować na bielactwo itd - ale w genach ma kod czarnoskórego i taki kod przekazuje. Nie piszcie więc bzdur o dziedziczeniu.

 • becian

  Oceniono 4 razy -4

  haha on miał córke http://dl4.pl/NagaCichopek nowosc zapraszam na kanąl

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX