Menadżerka Krupy: Rozważam pozew przeciwko CKM

Małgorzata Leitner jest zbulwersowana sesją w magazynie CKM.

Joanna Krupa i jej menadżerka Małgorzata Leitner nie są zadowolone z tego, że magazyn CKM opublikował kolejną rozbieraną sesję modelki i rozważają kroki prawne przeciwko wydającemu CKM wydawnictwu Marquard Media Polska.

Ta okładka nie była zorganizowana w Europie i nie wiem jakim sposobem, rzekomo trafiła do CKM na wyłączność. Jestem zniesmaczona i rozważam pozew dla magazynu za umieszczenie wizerunku Joanny na okładce pisma - powiedziała Plotek.pl Małgorzata Leitner.

Lubimy Joannę Krupę i jej menadżerkę dlatego odradzamy pozew, bo będzie wtopa. Oto dlaczego:

1. Sesja w CKM została kupiona od agencji Lickerish zupełnie legalnie. W takim przypadku agencja oddaje prawa (z reguły ekskluzywnie) na określony okres.

2. Kupując zdjęcia od agencji magazyn nie miał obowiązku pytać o zgodę Joanny Krupy.

3. Sesja nie trafiła do CKM "rzekomo". Ona tam naprawdę jest.

4. Nie ma powodu do "zniesmaczenia" - zdjęcia są piękne.

5. Fakt, że sesja nie odbywa się w Europie nic dziś nie znaczy, jeśli jednak w kontrakcie był zapis, że nie może być na naszym kontynencie publikowana, pozew należy się agencji.

6. Odradzamy wytaczanie ostrych dział do walki z życzliwymi mediami. CKM i Playboy (oba wydawane przez Marquarda) bardzo angażowały się w promocję Krupy. W CKM pojawiła się na okładce już w 2001 roku.

7. Wreszcie... Joanna ma piękne ciało i z niego słynie. Walka o to, by czytelnicy magazynów dla mężczyzn przestali się nim interesować, trochę przypomina tę z wiatrakami.

mart

 

Zobacz także:

Krupa zaskoczona sesją w CKM-ie!!!

A jednak! Krupa ponownie w rozbieranej sesji

Joanna Krupa i jej siostra Marta dostały własny program

Więcej o:
Komentarze (12)
Menadżerka Krupy: Rozważam pozew przeciwko CKM
Zaloguj się
 • sensacja

  Oceniono 5 razy 5

  Modelka Bon Prix jest oburzona, że CKM umieścił ją na okładce. Jej wyobrażenie o skali kariery jaką zrobiła jest mocno przesadzone w stosunku do rzeczywistości.

 • kopciuszek72

  Oceniono 4 razy 4

  Oj jaka zniesmaczona.... biedactwo jakie wstydliwe......
  Rozebrala sie i sa foty w CKM.... ot i cala filozofia.....!!!

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 4 razy 4

  Wypowiedź managerki Joanny Krupy jest równie składna jak pisanina redaktorzyny z Plotka. Lekcje polskiego z pewnością przydałyby się obojgu.

 • mika17

  Oceniono 5 razy 3

  8- jak ona skonczy juz z wyobrazaniem sobie, ze jest "prawdziwa" modelka bedzie musiala wrocic do tego co potrafi najlepiej- pozowania w magazynach typu CKM, wiec lepiej zeby z nimi nie zadzierala, bo bedzie znow musiala krecic softporno.

 • zdzirson

  Oceniono 2 razy 2

  Ktoś kiedyś powiedział "Jak prostytutka może być zgwałcona, ludzie". Odnajduję analogię.

 • trzezwy

  Oceniono 6 razy 2

  Jo Anna K. Rupa: Jestem sniesmatrzona, sze pokasujem dupem za piniondze, szeby sie onaniści brantslowali w Eropie! Oni siem mieli brantslować pod moje fotki w uesa! Jestem ras jstsze sniesmatszona!

 • cornelius

  Oceniono 5 razy 1

  Zalosna Dzoana,kobieta bez stylu,bez cienia sexappealu i bez grzechu w oku,gra nam tutaj,przez swoja asystentke, conajmniej Liz Taylor po nakreceniu Kleopatry.A przeciez to tylko wieszak na pokazy.A prezy sie,jakby byla miss swiata pozaziemskiego.
  A tej "menadzerce radze,ze dalej rozwazala.Moze w jej pusty asysytencki leb wejdzie wiesc,ze z CKM-em juz maja pozamiatane.I z innymi pismami dla manekinow.
  Dzoana!Wracaj do Bollywood robic kariere te,z ktorej slyniesz.Kolejne sufity u roznych producentow sa do obejrzenia podczas lansowania sie w ich sypialniach...

 • paja2222

  0

  No to mogla dupy nie pokazywac to by problemu nie miala!!!

 • ashley8888

  0

  Przecież z tego "słynie". Co się oburza? Jest znana tylko z tego, że pokazuje tu i ówdzie... Tak właśnie wygląda jej "kariera"

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX