George Clooney lubi puszczać bąki

Gwiazdor słynie ze specyficznego poczucia humoru.

W amerykańskim show-biznesie krążą legendy o żartach i kawałach, które George Clooney robi kolegom i koleżankom z planu filmowego. Aktor lubi dobrze się pośmiać. I kto by się domyślił, że wielką radość sprawia mu jedna z czynności fizjologicznych? W najnowszym numerze amerykańskiego magazynu "Rolling Stone" gwiazdor wyznał, co on i jego męscy przyjaciele myślą o bąkach:

Uważamy, że jest to jedna z najśmieszniejszych rzeczy w historii ludzkości. Nawet sama myśl o bąku mnie rozśmiesza. Mówienie słowa "bąk" mnie rozśmiesza. Mam aplikację na telefonie - iFart - (aplikacja, która wydaje dźwięk bąka - przy.red.). Mam też zdalnie sterowane poduszki "pierdzące". Bąki. Dla mnie nie ma nic śmieszniejszego - powiedział w wywiadzie.

Prawda, że ciekawe zainteresowania ma ten jeden z najseksowniejszych aktorów na świecie? Nas zastanawia, co na to jego dziewczyna, była wrestlerka Stacy Kiebler. Czy dzieli jego poczucie humoru?

 

George Clooney

Ena

Zobacz także:

Magda Mielcarz - najseksowniejsza Polka EVER

Katarzyna Bujakiewicz - jak się zmieniała

Największe bezwstydnice polskiego show-biznesu

Więcej o:
Komentarze (6)
George Clooney lubi puszczać bąki
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • sansa

  Oceniono 4 razy 4

  "Prawda, że ciekawe zainteresowania ma ten jeden z najseksowniejszych aktorów na świecie?" - hej, pismaki, no to może zmieńcie swoje zainteresowania, porzucając chorobliwe śledzenie i katalogowanie majtek?

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 4 razy 4

  Poduszki-pierdziuszki... A co na to jego dziewczyna? Biedna, pewnie w przeciągu żyje cały czas, żeby się nie dać zagazować.

 • dorotab

  Oceniono 3 razy 1

  no i dobrze ;D zdrowo

 • Gość: Gagatek108

  0

  Hehe może nosi antybąkową bieliznę, która filtruje gazy i pozbawia je zapachu :) wtedy jego dziewczyna byłaby bezpieczna :)

 • betti

  Oceniono 4 razy -2

  A to pierdziel stary.....

 • rabarbara

  Oceniono 6 razy -2

  I to jest najlepsze co ma do zaoferowania?
  Pierdz.cy stary kawaler, sorry, singiel, fuj!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX