Wojewódzki zaprosił Kozyrę do programu?

Wojna trwa.

Robi się naprawdę ciekawie. Coraz częściej możemy przeczytać doniesienia o konflikcie Roberta Kozyry z Kubą Wojewódzkim. Sam Kozyra wyznał ostatnio w programie "Golonko Gwiazd", jak to się wszystko zaczęło. Wojewódzki, jeszcze przed "Idolem", starał się o pracę w Radiu "Zet". Kozyra, będąc dyrektorem rozgłośni, odrzucił propozycję Wojewódzkiego, bo uznał, że pomysł, jak i samo wykonanie, jest  po prostu słabe.

Ponoć Wojewódzki nie może wybaczyć Kozyrze tego do dziś. Jednak według "Rewii", panowie mieliby szansę wszystko sobie wyjaśnić, bo... Wojewódzki od kilku miesięcy stara się zaprosić Roberta Kozyrę do swojego programu.

Kuba dzwonił do niego już kilka razy. Za każdym razem Robert mówił, że owszem, chętnie się zgodzi, ale nie ma czasu. I tak już od 3 miesięcy. Kuba doskonale zdaje sobie sprawę, że taki gość jak Robert Kozyra przyciągnąłby przed telewizory wielu widzów - mówi "Rewii" osoba z produkcji "Kuba Wojewódzki Show".

Dziwicie się Kozyrze? Skoro Wojewódzki wyśmiewa go w programie, w "Esce Rock" czy w "Polityce", to powinien liczyć się z konsekwencjami.

Buka

Zobacz także:

Ostry atak na Chylińską. A broni jej...

Kozyra uważa polskie gwiazdy za miernoty

Kozyra zatrzymał auto Wojewódzkiego i...

Więcej o:
Komentarze (8)
Wojewódzki zaprosił Kozyrę do programu?
Zaloguj się
 • armandoo

  Oceniono 6 razy 4

  Kozyra nie przyjdzie, bo dobrze wie, żeby z Kubą nie wygrał w bitwie na słowa. Taki los sztywniaka. ;)

 • daniellap

  Oceniono 3 razy 1

  Wojewódzki rozmawia na antenie z osobami narzuconymi z góry. On jest tylko prowadzącym program, a nie decydującym o zaproszonych gościach. Plotka wyssana z brudnego palucha Buki.

 • gelfix

  Oceniono 3 razy 1

  No własnie, skończcie już z tym "Kuba Wojewódzki Show"! Był "Szymon Majeewski Show"! A Kuby program to po prostu "KUBA WOJEWÓDZKI" bez tego żałosnego "show" !!!! Nie możecie się tego nauczyć??? Trudno zapamiętać? Gamonie????

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 3 razy 1

  Co to "Kuba Wojewódzki Show"? Ja to się dziwię, że do tego show by Golonko przytruptał. Wyszła galareta.

 • cerrie

  0

  Prawda jest taka, że jak Kuba Wojewódzki był jurorem w "Mam talent" to było ciekawie, a teraz gdy jest tam Kozyra, to jest po prostu normalnie. Gdyby nie, to że tvn jest bardziej rozrywkową telewizją niż inne, to nawet człowiek nie zwróciłby uwagi na ten program, bo teraz i polsat ma swój program ze śpiewaniem i dwójka też ma, więc nawet człowiek by nie zwrócił uwagi na "Mam talent" a jak był Wojewódzki, to chociażby specjalnie dla jego dowcipnych, czasem złośliwych wypowiedzi oglądałam, bo jak mówię coś się działo. A widzowie oczekują nie tylko nudnego "Jestem na tak" albo "Jestem na nie", ale czegoś z jajejm, ok uczestnicy muszą mieć ikrę, ale jurorzy też nie powinni być jak ta śmierdząca śnięta ryba.

 • katiusha

  Oceniono 2 razy 0

  Kozyra nawet nie dosięga do małego palca Kubie w gadaniu

 • winndar

  Oceniono 1 raz -1

  Nie byłbym taki pewien czy Kozyra bedzie gorszy, ale na pewno jeżeli nie przyjdzie to znaczy, że wymiękł.

 • katiusha

  Oceniono 1 raz -1

  Ha, dobra reklama dla obydwóch.....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX