Ostry atak na Chylińską. A broni jej...

Jurorka naraziła się Mniejszości Niemieckiej.

Agnieszka Chylińska nie byłą zachwycona występem 32-letniego Alexa, który w ostatnim odcinku "Mam talent" zaśpiewał piosenkę niemieckiego zespołu Tokio Hotel.

Po pierwsze w Gdańsku po niemiecku... stary to jest poniżej pasa. Jakie "achtung" w Gdańsku człowieku, co ty robisz w ogóle. Gdańsk jest nasz, rozumiesz? Gdańsk jest nasz - powiedziała.

Jej wypowiedź spotkała się z natychmiastową reakcją Związku Niemieckich Stowarzyszeń Społeczno-Kulturalnych. Jego przewodniczący Bernard Gaida powiedział:

Jurorka skrytykowała to, że śpiewano po niemiecku, tymczasem co druga piosenka śpiewana w tym programie jest po angielsku i to jest wszystko w porządku.

Robert Kozyra, co mu się chwali, stanął w obronie koleżanki z show:

Rozumiem, że  pan Gaida chce wykazać,  że coś robi jako przewodnicy lub po prostu chce zaistnieć w mediach. Trzeba nie mieć za grosz poczucia humoru, by w żarcie Agnieszki doszukiwać się ksenofobicznych treści. Niestety teraz coraz częściej żarty są nadinterpretowane i traktowane jako atak na czyjeś przekonania, uczucia czy godność. Agnieszka nie miała zamiaru nikogo obrazić, a  oczekiwanie, że ktoś będzie się tłumaczył z dowcipu... to jest dopiero śmieszne - mówi Kozyra z rozmowie z Plotek.pl.

A jakie żałosne...

Mart

Zobacz także:

Kozyra uważa polskie gwiazdy za miernoty

Kozyra zatrzymał auto Wojewódzkiego i...

Najsztub z piękną młodą dziewczyną

Więcej o:
Komentarze (22)
Ostry atak na Chylińską. A broni jej...
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • manhattan

  Oceniono 9 razy 5

  niedługo za to ,że na kogoś powiesz NIEMCU ,czy ŻYDZIE (co wynika z jego pochodzenia ) pójdzie się przed sąd .Głupota poprawności politycznej nie zna granic

 • ulka96

  Oceniono 6 razy 4

  po raz pierwszy Kozyra ma rację

 • maxymus1

  Oceniono 5 razy 3

  Agnieszka jest w porządku, jest zajebistą laską pozatym.

 • yeti99

  Oceniono 5 razy 3

  chylinska skrytykowala nie spiewanie piosenki po niemiecku, ale okrzyki spiewajacego w kierunku publicznosci

 • karo1

  Oceniono 3 razy 3

  Brawo Panie Robercie !!!

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 5 razy 3

  Kozyra rzecznikiem prasowym? Uhum, jestem za... ale w kostnicy. Nadałby się. Sztywny. Jak ci w szufladach.

  Co do materii - wyświechtane tak, że łat już się naszyć nie da hasła ksenofobii, antysemityzmu, homofobii, antyklerykalizmu rządzą. Młotki powinni rozdawać tym ludziom jako bonus do chleba. Z instrukcją obsługi. A później takie ograniczone niewiedzą i naznaczone ignorancją intelektualne osobliwości, jak ilybj, pytają czym się różni gej od cioty, Żyd od syjonisty, dziwka od kobiety mającej potrzeby seksualne. I bredzą. Jak ów Gaida (Gajda zapewne kiedyś).

 • xamxam

  Oceniono 7 razy 3

  To, że Niemcy na nas napadli ponad 70 lat temu to mamy siedzieć cicho? wcale nie!!!! Niech oni już nie bedą tacy niedotykalscy. Ta ich cała Erica wyrabia gorsze rzeczy.
  Popieram Agnieszkę: Gdańsk jest nasz!!!

 • armandoo

  Oceniono 2 razy 2

  Aga w formie. :D

 • mam_to_gdzies

  Oceniono 2 razy 2

  nie spodziewałam się tego po robercie.Zachował w sobie dużą klasę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX