Kozyra zatrzymał auto Wojewódzkiego i...

Wywiad z jurorem "Mam Talent".

Robert Kozyra: Kiedyś był prezesem Radia Zet, dziś jest charyzmatycznym jurorem "Mam Talent". Osobowość telewizyjna, cekin intelektualny wśród tych, którzy na show-biznesie się znają.

W programie "Golonko Gwiazd" mówił o gwiazdach show-biznesu m.in. Dodzie czy Kubie Wojewódzkim. Okazało się, że przyjaźni się z Moniką Olejnik, która uratowała mu życie. Dziennikarka zawiozła go do szpitala po tym, jak złamał sobie kręgosłup.

Wyznał również,  że kiedyś doszło do bliskiego spotkania między nim a Kubą Wojewódzkim.

Kuba coś mówił w programie o mnie, śmiał się z mojego nazwiska. To nie było fajne. Wie pan, może mówić o mnie różne rzeczy, że jestem beznadziejny intelektualnie, ale śmianie się z nazwiska jest dość prymitywną formą.

Po czym dodał:

Potem idę małą uliczką, patrzę czerwony samochód. Kto to? Kuba Wojewódzki. Więc stanąłem na środku ulicy, on nie miał innego wyjścia, bo jechał na mnie. Podszedłem, poprosiłem, aby uchylił okno i powiedziałem, że jeżeli jeszcze raz będzie drwił z mojego nazwiska to... - opowiadał Robert Kozyra.

Cały wywiad z Robertem Kozyrą do obejrzenia tutaj.

 

Buka

Zobacz także:

Co Kozyra robił 1 listopada?

Juror "Mam talent" myślał, że umiera

Kozyra ma 300 par butów!

Więcej o:
Komentarze (28)
Kozyra zatrzymał auto Wojewódzkiego i...
Zaloguj się
 • nieniebieski

  Oceniono 5 razy 5

  Zastąpienie Wojewódzkiego - Kozyrą w "Mam talent" zdewaluowało totalnie ten program.
  To tak jakby wino Brunello di Montalcino Riserva 2004 z Castello Romitorio zastąpić jabolem
  "Czar pegeeru". To już nie to.

 • koneser_snu

  Oceniono 6 razy 4

  Radio Zet za jego czasów kojarzy mi się ze zdzieraniem 5 płyt na okrągło, a niektóre utwory z dawnych czasów poprzez intensywność ich puszczania w Zetce po prostu zbrzydły mi na zawsze. Co za dużo to nie zdrowo i to samo można powiedzieć apropo pojawiania się Kozyry w mediach. Setki lat byłeś białym kołnierzykiem, od najmłodszych lat jako dyrektor czegoś tam, a teraz na starość znowu chłopak - luzak z telewizji? Śmieszne to. Terapia dla straconego "dzieciństwa"? Niech ten człowiek będzie przestrogą dla korpolemingów, którzy zrobią wszystko dla posady a jak pojawi się siwy włos przypominają sobie, że zapomnieli poszaleć...

 • trzyszcz

  Oceniono 7 razy 3

  Charyzmatyczny?! Cekin czego? - intelektu??! Który się zna na schow-biznesie??!
  Ja pie...lę!
  Jedyne, czym ta miernota może zwrócić czyjąś uwagę, to - to śmieszne nazwisko.

 • rabarbara

  Oceniono 5 razy 3

  "Charyzmatyczny juror Mam talent", "cekin intelektualny".
  Buka, na Boga!

 • arahat

  Oceniono 2 razy 2

  Więc stanąłem na środku ulicy.....charyzmatyczny bohater!!! ale przedtem czytamy: idę małą uliczką...to wtedy zlamal kregoslup bo: podszedłem, poprosiłem, aby uchylił okno i powiedziałem....prawdziwny kryminal do nagrody nobla!!

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 4 razy 2

  Nie dość, że im płacą za pisanie wypocin pełnych błędów, to jeszcze za "polszczyznę mówioną" tego samego sortu... Kozyra, mały chłopczyk, który chce być zabawny, pocieszny, wyluzowany, a i tak wychodzi z tego kij od miotły.

 • 23adam55

  Oceniono 8 razy 2

  A ja mysle ,ze pan Kozyra ma znajomych redaktorow na Plotku , coraz wiecej o nim . Pisac mozna ,ale tylko smisznie albo chwalic . Wczoraj bylo mniej smiesznie to cenzor komentarze wyciol. Teraz znowu sprawdza co napiszemy.

 • smrodek71

  Oceniono 1 raz 1

  to.... będzie się obnażał przed jego domem :)

 • trzezwy

  Oceniono 1 raz 1

  "powiedziałem, że jeżeli jeszcze raz będzie drwił z mojego nazwiska to..."

  To co? Pobije go, czy zabije?
  ;>>>

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX