Kasia Tusk kopiuje czy jest kopiowana?

Kasia Tusk po raz kolejny przyłapana na ściąganiu pomysłów na stylizacje?

W jednym z postów na swoim modowym blogu Kasia Tusk napisała:

W tym sezonie rurki ustępują miejsca dzwonom, co dla wszystkich osób o niezbyt długich nóżkach, jest bardzo dobrą wiadomością:)

4 października szwedzka blogerka Kenza zaprezentowała stylizację z miodowym golfem i dzwonami, do których dobrała dużą brązową torebkę i wysokie platformy. Tego samego dnia na blogu makelifeeasier.pl pojawiły się zdjęcia Kasi w identycznym stroju. Zgadzała się nawet fryzura! Jedyną różnicę stanowi podpis - według Kasi dzwony to hit lat 60., Kenza upiera się przy latach 70...

W komentarzach pod notką Kasia utrzymuje, że podobieństwo stylizacji jest zupełnie przypadkowe. No cóż. Może to Kenza ściąga od naszej premierówny?

 

(Screen z  kenzas.se)


A oto inne inspiracje Kasi Tusk:

 

(Screen z Screen z fotballfrue.no)

(Screen z makelifeeasier.pl)

 

dedere & rudy

 

Zobacz także:

Mucha przesiadła się do większego auta

Najdziwniejsze przebrania gwiazd na Halloween

Odeszli w tym roku

Więcej o:
Komentarze (13)
Kasia Tusk kopiuje czy jest kopiowana?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • iza111

  Oceniono 3 razy 3

  Kurna jak wszystkie modystki i artystki robią w sieciówkach to nie ma bata, powielanie pomysłów, sztampa i zero oryginalności. Złapać za druty, zaprojektować chodżby szmatkę pod szyję, rozłóżyć maszynę i wtedy proszę bardzo można mówić o kreowaniu rzeczywistości. Trochę fantazjia tu nuda, polityczna poprawność a i materiały marne czyli nic co mogłoby się obronić.

 • dice

  Oceniono 6 razy 2

  Skoro już ktoś pokusił się o napisanie takiego atykuł, to mógł rzetelnie sprawdziś informacje! Prawda jest taka, że tę łudząco podobną do Kenzy stylizację Kasia umieściła jako pierwsza! Zegar nie kłamie.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 12 razy 2

  Taka z niej modowa wyrocznia jak z Horodyńskiej i Malinowskiej. Ale odpuścilibyście sobie już, bo żal tyłek ściska, gdy widzi się jeden wątek eksploatowany do upadłego. Wniosek nasuwa się jeden: córki polskich polityków potrafią się przebrać, pójść na imprezę i pieprzyć głupoty. Clintonówna przynajmniej się nawaliła jak maciejowa stodoła w jakimś przydrożnym barze - wtedy było o czym pisać :)

 • k8libby

  Oceniono 6 razy 2

  nie macie się kogo uczepić?

 • andrea

  Oceniono 1 raz 1

  O, nie. żadnych dzwonów. Ja akurat mam długie nóżki. więc rurki tym bardziej wyszczuplają !

 • ziazia

  Oceniono 3 razy 1

  o tym że w tym sezonie dzwony beda znów modne wiedziałam już w czerwcu:) Kasiu musisz bardziej interesować się modą:)

 • mikamyszka

  Oceniono 1 raz 1

  dedere & rudy zapomnieliście sprawdzić kto pierwszy dodał post, Kasia czy Kenza? Obie dodały w tym samym dniu jednak Kenza była druga, a wątpię, żeby to Kenza skopiowała z Kasi ;))

 • olkax33

  Oceniono 5 razy 1

  Przyczepiliście się Kasi jak nie wiem co. Ja od kilku miesięcy jetem wierną czytelniczką bloga zarówno Zosi jak i jej. Przecież to nic złego się na kimś wzorować ;// Poza tym jak możecie porównywać Kasię z tą sztuczną Kenzą p;

 • majaeczka

  Oceniono 2 razy 0

  Ooooo mamuśku,tylko dlaczego ta /wyrocznia/ zawsze jest tak kiepsko ubrana??

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX