Zobacz piękną córkę Małgorzaty Braunek!

Niedaleko pada jabłko od jabłoni.

Małgorzacie Braunek, laureatce Wiktora 2010 w kategorii Aktorka Telewizyjna, w trakcie ceremonii odbierania nagrody towarzyszyła córka. Orinę Krajewską, wyróżnia nie tylko bardzo oryginalne imię, które oznacza "Oświeconą Miłość", ale także dość egzotyczny typ urody. Jej ojcem jest drugi mąż aktorki,  Andrzej Krajewski.

Okazuje się, że Orina, absolwentka londyńskiej szkoły aktorskiej,  postanowiła iść śladami swej matki i zostać aktorką. Dziewczyna ma już na koncie swój debiut aktorski, gdyż wystąpiła gościnnie w paru odcinkach "Domu nad rozlewiskiem". Do serialu trafiła wprawdzie przypadkiem, jednak ta przygoda na tyle jej się spodobała, że zdecydowała zostać w Polsce trochę dłużej.

Niedawno córka Braunek zagrała w filmie "DAAS", reżyserskim debiucie Adriana Panka, u boku takich gwiazd kina, jak Andrzej Chyra, czy Olgierd Łukaszewicz. Miejmy nadzieję, że udział w tym projekcie stanie się krokiem milowym w karierze dziewczyny i pozwoli jej kontynuować rodzinne tradycje.

małgorzata braunek,andrzej krajewski

Nic dziwnego, że Orina Braunek jest taka piękna. Małgorzata Braunek w czasach młodości była po prostu śliczna. Poniżej kadr z filmu "Potop".

(Screen z nudorafia.pl)

 

Melishanti

Zobacz także:

Aktorska para będzie mieć syna!

Co wiesz o serialu "Plebania"?

Koniec "Plebanii". Jak zmieniali się aktorzy serialu?

Więcej o:
Komentarze (43)
Zobacz piękną córkę Małgorzaty Braunek!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • hsana

  Oceniono 17 razy 15

  Faktycznie ładna z niej dziewczyna. Ale w końcu ma na nazwisko Braunek czy Krajewska? A może i tak i tak?
  I dlaczego daliście zdjęcie jej matki z gołymi cyckami (to akurat moment z "potopu", w którym książę Bogusław usiłuje zniewolić Oleńkę, trwało to może dwie sekundy). Jest przecież cała masa fotek, na których młoda Braunek wygląda ładniej i nie pokazuje biustu.

 • lia

  Oceniono 17 razy 13

  kto normalny na stronie, na którą zaglądają dzieci wstawia zdjęcie ze sceny gwałtu? To już lepszych Pani Braunek nie mieliście?

 • pandzik

  Oceniono 12 razy 12

  Kadr wybraliście się świetny.

  Żenada.

 • kortyzon

  Oceniono 10 razy 10

  Ktoś w redakcji jest idiotą!!!! Dass miało zdjęcia w zeszłym roku, własnie wchodzi do kin, a premierę miało w Gdyni, na festiwalu, w CZERWCU! Pajace

 • osfp

  Oceniono 5 razy 5

  Bla, bla, bla... Za młodu była po prostu śliczna...
  Zdjęcie:
  Bum! Cycek... :):):)

 • ccc123

  Oceniono 5 razy 5

  po pierwsze, chodzi o film DAAS , a nie DASS,
  po drugie, film jest już w kinach, zatem informacja, że "obecnie trwają zdjęcia do.." jest lekko z dupy. Agorze gratuluję zespołu redakcyjnego! Brawo matołki (mam nadzieję, że Koziołek się nie obrazi)

 • cholera

  Oceniono 5 razy 3

  Piekna dziewczyna.

 • fikumikum

  Oceniono 5 razy 3

  bardzo ładna ta dziewczyna.
  a dass juz powstal, takze zdjecia tez

 • pata.m

  Oceniono 7 razy 3

  no ta jest faktycznie ładna, myślałam, że znowu jakiegoś upiora nazywacie pięknością, a tu proszę!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX