Słodka zemsta Kelly Osbourne: Nigdy nie byłam tak tłusta jak Aguilera!

Wojna między Christiną Aguilerą i Kelly Osbourne trwa nieprzerwanie od kilku lat. Zaczęło się od tego, że księżniczka popu wypowiedziała się niepochlebnie od ówczesnej figurze córki Ozzy'ego. Teraz Kelly ma okazję do zemsty...

Kiedyś wydawało się, że Kelly nie przykłada wielkiej wagi do swojego wyglądu. Jej styl wskazywał raczej na pewne zaniedbania, co bardzo pasowało do jej wizerunku córki Księcia Ciemności.

Okazało się jednak, że obfite kształty są dla Kelly powodem licznych kompleksów. Kiedy więc Christina Aguilera w niezbyt przyjemnych słowach skomentowała jej wygląd, panna Osbourne poczuła się naprawdę urażona. Rozwścieczona, wypowiedziała Chrisitnie wojnę, która trwa do dziś.

A dziś... wszystko je zupełnie inaczej. Kelly jakiś czas temu przeszła na ścisłą dietę i może się pochwalić zgrabną figurą. Christina zaś ostatnio bardzo przytyła i teraz to ona stała się obiektem żartów.

Kelly korzysta z tej sytuacji, jak może. Wystąpiła niedawno w jednym z amerykańskich programów telewizyjnych i tak skomentowała wygląd swojej nieprzyjaciółki:

Ja nigdy nie byłam taka tłusta jak Aguilera! Kiedyś wyśmiewała się ze mnie, ale dzisiaj jest odwrotnie, ona jest gruba, a ja seksowna. Ona twierdzi, że nosi rozmiar 40. To nieprawda! Ja taki noszę, a ona jest o wiele grubsza!

Christina rzeczywiście jest teraz grubsza niż Kelly. Ale czy to prawda, że panna Osbourne nigdy nie była tak pulchna, jak w tej chwili jest Aguilera?

Porównajcie zdjęcia kiedyś i teraz!

Christina:

Kelly:

Co o tym sądzicie?

 

Zobacz także:

Christina Aguilera ciągle tyje

Christina Aguilera reklamuje swoje perfumy. VIDEO

Christina Aguilera projektuje dla C&A

Więcej o: