Nergal rusza w trasę promującą oddawanie szpiku

Muzyk pomaga chorym.

Nergal z zespołem Behemoth rusza wkrótce w pierwszą po chorobie trasę koncertową. Będzie w niej wspierać Fundację DKMS, która tworzy Bazę Dawców Komórek Macierzystych i ratuje ludziom życie. Dzięki DKMS możliwe są przeszczepy szpiku u osób chorujących na nowotwory,

Nergal na swoim profilu na Facebooku napisał:

Od jakiegoś czasu Behemoth oraz moja osoba są silnie kojarzeni z fundacją DKMS. Dzięki nim dzisiaj funkcjonuję, ale dzięki WAM taką szansę może dostać jeszcze więcej osób, które są w potrzebie Życzyłbym sobie, żeby od dzisiaj także koncerty Behemoth kojarzyły się z wzniosłą ideą niesienia pomocy tym, którzy naprawdę potrzebują szpiku żeby przeżyć.
Pamiętajcie: Wasza ŚWIADOMA decyzja może uratować komuś życie! Zachęcam gorąco! Z góry dziękuję za pomoc!

Okazuje się, że nie taki Nergal straszny jak go malują. Ciekawe jak się teraz czują przeciwnicy Nergala?

Adam Nergal Darski jest Trenerem w programie „The Voice of Poland. Najlepszy Głos”, którego producentem jest firma Rochstar.

 


Rudy

 

Zobacz także:

Co wiesz o Nergalu?

Natasza Urbańska: BEZWOLNA z wyboru?

Wielka impreza u Majdana. Kto wpadł?

Więcej o:
Komentarze (50)
Nergal rusza w trasę promującą oddawanie szpiku
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • clockworkorange

  Oceniono 10 razy 6

  I dobrze, że chce pomagać innym. Każdy normalny człowiek powinien się tam zarejestrować czy ze względu na to, że lubi Nergala czy nie. Nie on jest w tej akcji ważny, ale życie chorych ludzi, które można w ten sposób uratować. A jak widzę komentarze, które potępiają kolesia i wypinają się na szczytną akcję niesienia pomocy to mi się aż niedobrze robi.

 • loveeday

  Oceniono 7 razy 5

  Czytając komentarze zastanawiam się nad ludzką hipokryzją . Jeśli Nergal chce pomóc , powinniśmy się cieszyć , a nie na siłę krytykować .

 • ffortaleza

  Oceniono 8 razy 4

  Nergal ! Moj ci on :D

 • jocelyne13

  Oceniono 14 razy 4

  Brawo Nergal!! - czekam na minusy...

 • karenira

  Oceniono 7 razy 3

  Kurczaczek, jakie głebokie motto na plakacie: "kiedy pojawia się dawca, wszystko staje się proste, a człowiek wierzy, że bedzie zdrowy". Adam "Nergal" Darski:-P Dlaczego rożne autorytety oraz medialnie urobieni zwolennicy każą mi oddzielac osobę Adama Darskiego (cudownie ozdrowionego milutkiego jurora z TVoP) od Nergala kreujacego się na scenie ze swoimi obrazoburczymi wizjami i "gównem" Pisma Św? Przecież nawet tu, przy tej akcji podaje mi się, że Darski=Nergal i Nergal=Darski, żebym nie miała watpliwości. No to kto tu usiluje mi wmawiać coś czego nawet nergalski Darski nie uznaje?

 • antydoda

  Oceniono 11 razy 3

  Brawo Nergal!

 • cornelius

  Oceniono 5 razy 3

  Nie wszyscy musimy byc jak w Korei Polnocnej - na jedna modle.Nie mam nic przeciwko kosciolowi,ale nie chce,zeby mnie przerabial na sile wbrew mojej woli.
  Tacy jak Nergal tez musza byc.Zyjemy bowiem w demokracji,a nie w niebie.Katolickim.

 • wiki9611

  Oceniono 6 razy 2

  @grzesiek22 masz rację niestety takie mamy społeczeństwo większość z nich to ludzie prymitywni co woli pustą dodę czy doisco polo a nie normalną muzykę na poziomie

 • wiki9611

  Oceniono 6 razy 2

  @lisbeth zgadzam się z Tobą ,wszyscy co krytykują Nergala niech być coś dobrego zrobili oddając szpik może komuś życie by uratowali a nie obgadywali Darskiego jaki to satanista tylko że On robi coś dla innych

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX