HOT

Górniak wzrusza Zapendowską

28.09.2011 19:02
A A A Drukuj
Elżbieta Zapendowska, Edyta Górniak. plotek.pl

Elżbieta Zapendowska, znana jurorka programu "Must Be The Music", w ostatnim programie "Się kręci" przyznała, że Edyta Górniak zawsze ją wzruszała. Jednak Zapendowska nigdy jej się do tego nie przyznała. W rozmowie z prowadzącym Maciejem Rockiem, była nauczycielka Edyty wyznała:

Edyta, predyspozycje psychiczne do tego, żeby być gwiazdą, miała od samego początku. Ona była jedyna w swoim rodzaju. A ja, jak taka stara, wredna, taka naprawdę belfrzyca, dawałam jej takie ochłapy czasami, mówiłam - może pojedziesz gdzieś... Ona miała coś takiego, cholera jedna, że mnie wzruszała. Musiałam strasznie panować nad sobą, żeby nie dać poznać, że coś się ze mną dzieje. Przyjmowałam wówczas, jak ja to mówię, ryj Bustera Keatona, i tak obojętnie patrzyłam, a tu mnie skręcało...

Trzeba przyznać, że to bardzo odważne stwierdzenie. Chyba wielu z nas wzruszało, gdy Górniak śpiewała "... a ja papierowa marionetka, muszę grać". Pamiętacie?

 

kori

Zobacz także:

Gwiazdy bez dyplomu

Jest już! Nowy klip Górniak

Zapendowska odchudza się do Must be the music

Zobacz więcej na temat:

Podziel się

  • Ocena:

    • słabe
    • nic specjalnego
    • dobre
    • bardzo dobre
    • znakomite

    8 głosów

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Komentarze (17)

  • ewelinaa

    Oceniono 2 razy 2

    "Ready for Love", "Kolorowy wiatr", "Nie prosze o więcej" i przecudowne wykonanie When I look at You, w tańcu z gwiazdami . Te i jeszcze wiele innych piosenek pokazuje, że była i jest wyjątkowa . Zawsze taka będzie . Dla mnie do końca świata .
    W dzisiejszych czasach każdy kogoś naśladuje, próbuje podrabiać oryginały i chce być najlepszy .
    A Edyta wiele razy udowodniła, że nie udaje kogoś kim nie jest . Występując w JOŚ pokazała, że człowiek, nawet tak sławny jak ona, powinien mieć dystans do siebie i potrafić śmiać sie z siebie .
    Występując w TZG, pokazała że każda, nawet najbardziej wyśmiewana i niedoceniana gwiazda ma prawo do dobrej zabawy i realizowania swoich pasji .
    W naszym kraju nie ma żadnej gwiazdy ani gwiazdeczki, której nikt by nie wyśmiewał i nie obrażał .
    Ludzie zamykają wszystkich do jednej szuflady, największą frajdą jest dla nich możliwość obsmarowywania innych . Przykre jest tylko to, że wrażliwość tak cudownej osoby jaką jest Edyta, została przez takie społeczeństwo już danwo stłamszona . Niestety .

  • wars222

    Oceniono 1 raz 1

    Górniak to jest jedyna osoba na polskiej scenie, o której można powiedzieć, że miała wszelkie predyspozycje, by zostać gwiazdą. Piękna i utalentowana, na przeszkodzie do prawdziwej kariery stanęła sobie Edzia sama w poprzek. Osobowość nie dorównywała talentowi i wyglądowi. Tak czasem wygląda nieśmieszny żart natury. Szkoda.

  • wars222

    0

    Trzeba naprawdę mieć przemielone w głowie, żeby w jednym szeregu wymienić Górniak z Dodą. Może jeszcze Niemena z Wiśniewskim? No i oczywiście Nataszę z kosmitą, bo tej talentowi ( a raczej licznym talentom) nikt na Ziemi nie dorówna.

  • andrea

    Oceniono 2 razy 0

    szkoda że z czasem, takie osoby jak Edzia - (Kora, obecnie w jury, Doda, ) "dodają" sobie w i e l k o ś c i,
    w idiotyczny, prostacki sposób często fumy, nie do przyjęcia - czym fanów z r a ż a j ą ostatecznie. czemu to ma służyć? Najniższym gustom niewyrobionej publiczności? NO, SZKODA., bo kiedyś samo wyjście Edzi gdziekolwiek - to był szał i uwielbienie fanów.
    a Dziś? dziś wszyscy wiedzą, że jest kaktusem z bardzo ostrymi kolcami, który starannie trzeba obchodzić z daleka.
    W sumie - tylko słuchać, gdy śpiewa.

  • andrea

    Oceniono 2 razy 0

    I pani Ela Z jak zwykle, ma rację. Skrzywdzili Edytę na Eurowizji. czepiali się, że zaczęła śpiewać na próbie w innym języku, potem w innym, że to było sprzeczne z regulaminem. Piękna, skromna, no cudna była wtedy - także jak Ela Z powiedziała, gwiazda !!!! Powinna była wygrać wtedy ten konkurs, bez żadnej dyskusji !

  • essita

    Oceniono 1 raz -1

    Szkoda, ze zajela sie czym innym niz spiew. Botoxem i gwiazdorzeniem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX