HOT

Urbańska opowiada, jak się bała "TzG"

27.09.2011 10:22
A A A Drukuj
Natasza Urbańska. KAPiF

Natasza Urbańska na każdym kroku podkreśla, jak bardzo się stresuje i jak bardzo jej nie wychodzi. W wywiadzie dla magazynu ''Show'' powiedziała:

Pierwszego odcinka strasznie się obawiałam. Bo czym innym jest granie na scenie w teatrze. Zawsze wcześniej mam kilka, kilkanaście prób, kiedy wszystko można dopracować i dopiąć na ostatni guzik. A jedna próba generalna do TzG odbyła się na dwie godziny przed "lajfem". To trochę za mało, by poczuć się swobodnie. (Janusz) dodawał mi odwagi, żebym mogła zmierzyć się z tą sytuacją.

Czekamy na moment kiedy Urbańska przestanie się bać, doceni swoje umiejętności i nie będzie się na każdym kroku biczować.


Rudy

Zobacz także:

Co zrobiła Skrzynecka przed debiutem Urbańskiej w "TzG"

Kim jest ukochana Kulczyka?

Najpiękniejsze serialowe pocałunki!

Zobacz więcej na temat:

Podziel się

  • 1
  • Ocena:

    • słabe
    • nic specjalnego
    • dobre
    • bardzo dobre
    • znakomite

    2 głosy

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Komentarze (13)

  • sprawiedliwy

    0

    NATASZA URBAŃSKA trochę lepsza, a raczej mało-lepsza.Dalej widzę tylko taniec, a GWIAZDY schowały się w PLANETARIUM.

  • andrea

    Oceniono 2 razy 0

    Szkoda, że nie może robić kariery w Stanach gdzie Jennifer Grey na przykład zasłynęła tylko jedną rolą, a ludzie szanują ją przez całe jej życie, ba kochają ! My nie kochamy swoich gwiazd, to jest fakt. czasem oglądam występ Herbuś na Eurowizji - no genialna ! Mroczek który nie jest zawodowym tancerzem - zresztą też - dali czadu dla Polski, wygrali d u ż ą imprezę. Tylko dzięki temu występowi powinna być gwiazdą w każdym kraju, ale nie w naszym.
    Podobnie jest z Nataszą - Natasza jest genialna w tańcu, do tego nieprzeciętnie piękna i zdolna. Wybrana najpiękniejszą na Viva Najpiękniejsi. No i już jak taka idealna, z czym naród pogodzić się nie może, to teraz zmieniła front.
    Mówi, że jest przeciętna a do wszystkiego dochodzi z trudem.
    Też n i e d o b r z e. Polacy to trudny naród.....he,he,he

  • monroe1988

    Oceniono 2 razy 0

    Jaaaacie i ona to przeżyła....SZACUN !!!! hhahahahahahahaha

  • kitikat310

    Oceniono 4 razy 0

    Zdjąć ją z anteny!! I za co ja płacę podatek telewizyjny, za takie coś>?!

  • naz_niepoprawna

    Oceniono 3 razy 1

    Hmm, ona taka wytresowana, że zastanawiam się czy w domu śpi w łóźku czy w kojcu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX