Jak zaczęła się nowa miłość Rusin

W końcu zakochana.

Kinga Rusin pojawiła się niedawno oficjalnie z Markiem Kujawą na Meczu Politycy kontra Gwiazdy TVN. Kujawa jest pierwszym mężczyzną, z którym Rusin pokazała się po rozstaniu z Tomaszem Lisem.

Jak rozpoczęła się miłość Rusin i Kujawy? Para poznała się na Rodos. Jak podaje magazyn ''Party'', z wakacji wrócili już jako para. Żeby utrzymać wysoką temperaturę związku, teraz zakochani wybierają się na wakacje do Brazylii.


Rudy

 

Zobacz także:

Michał Szpak pokazał rodzinę

Erotyczny taniec Nataszy w L.A.

Kandydatki na Miss Universe tańczą sambę

Więcej o:
Komentarze (20)
Jak zaczęła się nowa miłość Rusin
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • lipsi

  Oceniono 5 razy 3

  para jest super. facet w ogóle nie przypomina Lisa i wydaje mi się, że jest jakiś bardziej otwarty niż on. a już nazywanie Rusin lafiryndą to jest gruba przesada...
  ja życzę im szczęścia, bo po tym, co ta kobieta przeżyła, ma prawo wreszcie normalnie żyć

 • kili

  Oceniono 4 razy 2

  Pani Kingo życzę wszystkiego najlepszego, ale tak jak szczerze życzę dużo szczęścia tak równolegle nie chciałabym już więcej oglądać Pani w tym nadmiarze w mediach.

 • amelia78

  Oceniono 4 razy 2

  Niech go nie pokazuje Hance Lis i innym swoim kolezankom,bo sie źle skończy.

 • snefru

  Oceniono 2 razy 2

  Dla podtrzymania temperatury w związku muszą jeździć do ciepłych krajów? To co to za związek?! I co? W zimie koniec? Bo temperatura spadnie? Przecież cały czas nie będą siedzieć w ciepłych krajach.

 • fruzka

  Oceniono 2 razy 2

  good for her!

 • aeris

  Oceniono 3 razy 1

  koles wyglada na kompletnego nudziarza. kim on w ogole jest?

 • kolina

  Oceniono 3 razy 1

  ja mam nadzieję, że POlacy nie będą już tak zawistni i zaakceptują nowy związek Rusin. każdy ma prawo do szczęścia, a na pewno ta kobieta, bo jest inteligenta, zaradna, życiowa i nie załamał się. ja ją podziwiam

 • rack

  Oceniono 5 razy 1

  Rusinka biednego nie wezmie przebiegła s...a ale on i tak zostawi ja jak ja pozna ze jest cwana i za akse zabije! Lis płaci jej 15 tys i dzieciakom 20 tys miesiecznie... do tego robi poszkodowana, szkoda ze tak mało ludzoi zna prawde czemu ja Lis zostawił ale o tym wiedzą w Konstancinie skad pochodzę.

 • no_nick

  Oceniono 1 raz 1

  Zaczela sie od sprawdzenia przez pania Rusin stanu konta pana "nowej milosci". Potem bylo Rodos i przypadkowe spotkanie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX