Wizytówka Rozalii Mancewicz - jak wam się podoba?

Prezentacja Miss Universe 2011.

Rozalia Mancewicz ma już swoją wizytówkę na Miss Universe 2011. W wywiadzie opowiada o życiu pozaziemskim, w które wierzy, o  przewadze kobiet nad mężczyznami i o tym, że chciałaby być gołębiem ponieważ symbolizuje on wolność.

Przypominamy, że piękna miss dwa lata mieszkała w Australii, i jest studentką filologii angielskiej, patrząc z tej perspektywy poziom językowy jakim włada Mancewicz jest dość słaby. Rozumiemy jednak, że to wszystko stres.

Tak więc trzymamy kciuki!

kori

Zobacz także:

Miss nie wie, czym jest dla niej Polska! WIDEO

Rosie niczym ogień!

Kandydatki na Miss Universe w bikini!

Więcej o:
Komentarze (27)
Wizytówka Rozalii Mancewicz - jak wam się podoba?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • opetany

  Oceniono 2 razy 2

  I tak nie wygramy...

 • razor1984

  Oceniono 4 razy 2

  Jestem w szoku. Nie wiem jak Wy to odbieracie ale w moich oczach robi z siebie słodką idiotkę a niepotrzebnie. Po drugie: rozumiem, że na pewno się bardzo stresuje, gdyż nie łatwo jest odpowiadać na spontaniczne pytania w dodatku w obcym języku. Mimo wszystko wypadła dosyć słabo. Zbyt słabo.

  Nie piszę tego żeby ją krytykować. Szkoda tylko, że wypadła słabo bo reprezentuje nasz kraj. Fajna z niej dziewczyna i o wiele ładniejsza niż ta inna polska miss nie wiem już jakiej kategorii (Ogryzkowa). Spodziewałem się czegoś więcej. Myślę, że te pytania nie padają z kosmosu i wiele z nich się z roku na rok powtarza więc można się było przyszykować.

 • blacke

  Oceniono 4 razy 2

  Tragedia. Gada potworne głupoty, a to jak gada włos jeży na głowie. Studentka filologii angielskiej, która nie potrafi po angielsku mówić, a jedynie duka przygotowane formułki i zacina gdy ma dodać cokolwiek od siebie.
  Jak ktoś jest mało lotny to niestety i pobyt w Australii mu nie pomoże.

  @karliga: jeżeli chciałaś "anuczyc sie mowic po amg" to trzeba było iść na jakiś kurs językowy, a nie na anglistykę.

 • kitikat310

  Oceniono 2 razy 2

  Cha cha... I to ma być studentka filologii angielskiej??

 • dominique_roark

  Oceniono 2 razy 2

  Porównajcie choćby z wypowiedzią Miss Chile. Tamta jest inteligentniejsza. Nasza dziwnie się kiwa, wywraca oczami, gdy nie umie dobrać słów.

 • sansa

  Oceniono 2 razy 2

  @karliga: jeśli masz takie same zdolności lingwistyczne w kierunku angielskiego, jak ojczystego, to nie dziwię się, że cienko przędziesz na tych studiach (jak mniemam, nie jest to żaden uniwersytet)

 • sansa

  Oceniono 2 razy 2

  O rany, faktycznie ten jej angielski ...

 • onaonaona

  Oceniono 1 raz 1

  chyba dlatego ze mi kogos przypomina nie strawie jej za nic ... pozatym nawet obiektywnie zwykła raczej mnóstwo dziewczyn podobnych do niej znam może wymalowana lepiej ale tak to troche lipna

 • misiekkkk

  Oceniono 3 razy 1

  Jest piękna. W porównaniu do innych uczestniczek tym bardziej się w tym utwierdzam. Jeżeli nie przejdzie do finałowej 16 czy tam 10, to nie zrozumiem tego. Najładniejsza Polka jak do tej pory.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX