Afery z VEVO cd. - kogo jeszcze zhackowali?

Informacja o tym, że kanał JustinBieberVEVO został zhackowany, wywołała ogromną dyskusję między Wami. Szybko zauważyliście, że zniknęły też piosenki innych wykonawców...

W Waszych postach pojawiły się tak ważne kwestie, jak tolerancja dla cudzych upodobań. Zwolennicy Justina kolejny raz pożarli się z osobami, które za nim nie przepadają. Ale po co komuś życzyć tak źle? Jeśli ktoś nie lubi słuchać Justina Biebera, zwyczajnie może z jego kanału na YouTubie nie korzystać. To samo tyczy się kanałów Miley Cyrus, Bruno Marsa, Lady GaGi... Z nich nie poznikały wszystkie teledyski, ale czym jest kanał Miley bez "Party In The U.S.A."?

Jednak to profil Biebsa został całkowicie zablokowany. Kotek przypomina, że na kanale Justina było 600 MILIONÓW wyświetleń. Większość teledysków (jednak nie wszystkie) została szybko przywrócona. I wiecie co? Kotek się z tego strasznie cieszy :) Z tej okazji prezentuje Wam ten, który ostatnio lubi najbardziej:

Jako że wszystko skończyło się dobrze, Kotek proponuje zabawę - napiszcie w komentarzach, za co cenicie Justina Biebera i co sprawiło, że Was sobą zainteresował. Nawet zdeklarowani antyfani z pewnością lubią chociaż jedną piosenkę JB. Najciekawsze  komentarze zostaną opublikowany na Kotkowym blogu :)

Co jest w Justinie najfajniejsze? Do dzieła!

Więcej o: