Rodzice Willow Smith się rozwiodą?!

Małżeństwo rodziców Willow i Jadena Smith trwa od 14 lat i jak dotąd nie było w nich żadnych spięć. Najświeższe doniesienia mediów są więc bardzo zaskakujące...

Według magazynu "In Touch" Will i Jada Pinkett są w separacji od kilku dni. Oni jednak natychmiast zaprzeczyli tym pogłoskom. Zapytana o to przez telefon Jada odpowiedziała dziennikarzowi:

Co? W tym szmatławcu to napisano? Nie wiem nic na ten temat... I po to mnie budzicie? Boże... Wracam do łóżka.

Para wystosowała następnie oficjalne oświadczenie do mediów:

Chociaż niechętnie odpowiadamy na tego typu doniesienia prasowe, plotki dotyczące naszego związku sa kompletnie fałszywe. Nadal jesteśmy razem, a nasze małżeństwo jest bez skazy - powiedział Will.

Jednak magazyn nie przestaje drążyć tematu. Jego redaktorzy dotarli ponoć do informacji, która może nieźle wstrząsnąć światem show-biznesu. Jada podobno ma romans... z byłym mężem Jennifer Lopez, Markiem Anthony'm, z którym gra w serialu "HawthoRNe". Will Smith podobno przyłapał ich na zdradzie na początku sierpnia.

Nie wiadomo, co o tym sądzić. Jednak dla młodych dzieci - Willow, Jadena i syna Willa Smitha z poprzedniego związku takie publiczne pranie brudów ich rodziców musi być niezłym szokiem. Szczególnie, że mogą na temat problemów w związku Jady i Willa wiedzieć tyle, co my.

Co o tym sądzicie?

Zobacz także:

Willow Smith ikoną mody - zgadzacie się z tym?

Willow Smith zaśpiewa dla pierwszej pary

Willow Smith zastąpi kiedyś Rihannę?

Więcej o: