Kozyra o Szpaku: Jest kiepski!

Robert Kozyra ostro krytykuje uczestnika X-Factor.

Robert Kozyra poczuł się na tyle pewnie w TVN-ie, że zaczął już nawet krytykować gwiazdy stacji. Zaczął od małej, ale mocno promowanej gwiazdy czyli Michała Szpaka.

Lisiecki sprzedał ponad 15 tys. płyt, Bednarek 50 tys., to chyba więcej niż Kayah. Gdy porównuję "Mam talent!" i "X-Factor", odnoszę wrażenie, że u nas można usłyszeć dużo bardziej merytoryczne uwagi. Ja nie chciałbym, żeby Michał Szpak skupiał się na kolorze lakieru do paznokci i wysokości obcasów, bo to jest kiepskie i wróży krótki, acz kolorowy żywot w show-biznesie. Najważniejszy jest repertuar - powiedział w rozmowie z fakt.pl, Kozyra.

To mała szpila w stronę jurorów "X-Factor". Kozyra sugeruje, że jury "Mam talent" jest lepsze, bardziej merytoryczne i profesjonalne od trio - Wojewódzki, Sablewska, Mozil. Zgadzacie się z tym? Foremniak lepiej zna się na show-biznesie, muzyce i talent niż np. Czesław Mozil?

Ally

Zobacz także:

Do nich będzie należała ta jesień cz. 1

Wojewódzki vs. Kozyra - jak robili sobie na złość

Tajemnice Roberta Kozyry - następcy Wojewódzkiego

Więcej o:
Komentarze (26)
Kozyra o Szpaku: Jest kiepski!
Zaloguj się
 • nkwd

  Oceniono 5 razy 5

  Foremniak-dzidzia piernik.Do oceny uczestników nadaje się jak wół do karety.Ona ma w tej chwili główkę zaprzątniętą tym,jak zrobić z siebie chichoczącą małolatę.

 • knop

  Oceniono 6 razy 4

  kozyra jest jaki jest ale odnośnie szpaka to ma racje

 • rosomak

  Oceniono 5 razy 3

  Szpak to Palant, i nic wiecej.A Kozyra ma racje, to jest kiepskie.
  A "Wszechpolski" i Sablewska - zenada.

 • blacke

  Oceniono 2 razy 2

  Porównanie idiotyczne biorąc pod uwagę, że XF skończył się wiele miesięcy później i jego uczestnicy nie mieli jeszcze czasu płyt nagrać (o sprzedaży nie wspominając). Co oczywiście nie zmienia faktu, że Szpak wiele sobą nie reprezentuje.

  Najbardziej w tym wszystkim zaciekawiła mnie informacja o 15k płyt sprzedanych przez Lisieckiego - jeżeli to prawda to jest to naprawdę wielki (i w pełni zasłużony) sukces tego chłopaka. Niebanalna muzyka, która nie przemówi do wszystkich, żadnych skandali i lansowania się w tabloidach, bardzo skromna promocja i ... Złota Płyta? Wow!

 • los

  Oceniono 6 razy 2

  Nie cierpię Kozyry ale pierwszy raz przyznaję mu rację,jeśli chodzi o tego małego transa!!!!!!!!

 • littlerock

  Oceniono 6 razy 2

  Tu akurat ma rację.

 • moni137

  Oceniono 1 raz 1

  Kiedys słuchało sie pana Kozyry z przyjemnoscią ,bo to byl mądry facet ,ale strasznie zidiociał,i gada bzdury.Szpak to bardzo utalenyowany chłopak ,własnie pracuje nad płytą,jak ją nagra to bedziemy oceniac, a Kozyra juz sie podnieca.

 • koja

  Oceniono 3 razy 1

  Obserwuje ostatnio działalnoścć Kozyry , to z całym szacunkiem dla jego wcześniejszych dokonań i sukcesów , mam wrażenie ,ze tonący brzytwy się chwyta.Niech facet zajmie sie tym co umie najlepiej.Nie wiem dlaczego porównuje smętnego Lisieckiego, szalonego i uroczego Bednarka(uwielbiam go)i Szpaka.To trzy różne bajki.Lisiecki i Kamil mieli czas na wydanie płyty bo zaczynali wcześniej.A ten krytkuje coś co jeszcze nie powstało .Poczekajmy i zobaczmy.Nawet Kajah sie oberwało.

 • littlerock

  Oceniono 5 razy 1

  Widziałem Szpaka na Orange Festialu. To było tak żenujące, że ludzie odwracali się, by tego nie oglądać.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX