Miss Polski broni Miss Polonia

Co powiedziała?

Niedawno pisaliśmy o wpadce Rozalii Mancewicz w programie na żywo. W ''Wstajesz i wiesz'' w TVN Rozalia nie potrafiła powiedzieć, czym jest dla niej Polska. Szybko w obronę wzięła ją jej menedżerka Małgorzata Herde. Okazuje się, że to nie jedyna osoba, która broni miss. Miss Polski 2009, Anna Jamróz w wywiadzie dla namonciaku.pl powiedziała o negatywnych stronach bycia miss.

Przede wszystkim panujące stereotypy, które są jeszcze pompowane przez media. Choćby ostatni wywiad z Rozalią Mancewicz. Mieszanie pytań o sukienkę i odczucia patriotyczne, może spowodować lekką konsternację.

Czy waszym zdaniem to jest wina mediów?

 

 

Rudy

 

Zobacz także:

Skąpe gwiazdy cz. 1

One mają najpiękniejsze ciała na świecie!

Torbicka, Szulim, Kożuchowska - piękne z TVP

Więcej o:
Komentarze (22)
Miss Polski broni Miss Polonia
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • zgryzota

  Oceniono 5 razy 5

  Malanko, myślę, że odpowiedź "mą ojczyzną" czy "mym krajem" w zupełności by wystarczyła i nie byłoby żadnego skandalu medialnego na tym tle ;) Nikt nigdy raczej nie oczekiwał od missek "niesztampowych odpowiedzi" na pytania. Nie okłamujmy się - w konkursach piękności chodzi przecież o coś dokładnie odwrotnego. Wszystko ma być gładkie, urocze i absolutnie poprawne politycznie. Płytkie faresy wypowiadane z uśmiechem na ustach, o to chodzi. Rosie w tym wywiadzie nie wyszło, co samo w sobie nie jest może dyskwalifikujące, każdemu się może zdarzyć przecież, problem w tym, że ona poległa na tak prostym i oczywistym pytaniu... w dodatku o definicję kraju, który ma godnie za granicą reprezentować.

 • duur85

  Oceniono 7 razy 5

  glupie pytanie, glupia odpowiedz, i co tu duzo mowic. Sliczna dziewczyna, delikatna, wrazliwa.

 • skarabeuszek

  Oceniono 7 razy 5

  ale głupie czepianie się dziewczyny ,a co miała powiedziec o Polsce NO własnie CO? po prostu nic jej pozytywnego o niej do głowy nie WESZŁO

 • agatka5991

  Oceniono 6 razy 4

  Nabijacie się z niej, a jestem ciekawa czy sami dalibyście radę odpowiedzieć to pytanie.

 • mentolek

  Oceniono 4 razy 2

  bo te wszystkie misski myslą ze uroda to wszystko a maja pusto w głowie Sam wyglad niewystarcza

 • agathe5

  Oceniono 8 razy 2

  Inteligentny człowiek odpowie na wszystkie pytania... Nawet jesli pierwsze bedzie dotyczyc mody, kolejne historii a jeszcze inne pogody...

 • lia

  Oceniono 1 raz 1

  to pytanie jest dość dwuznaczne, i gdyby mnie ktoś zapytał "czym jest dla mnie Polska" ,odpowiedziałabym, że krajem mojego dzieciństwa, lasów, rzeki, która nieopodal mojego domu płynie itd. itp. Czy byłaby to zła odpowiedź? To nieważne, ważne jest to, aby taka "misska" przed kamerą gadała. Nie to jest ważne aby podawała definicje encyklopedyczne, ważne jest to, aby z uśmiechem mówiła ;)

 • miniekminiek

  Oceniono 3 razy 1

  @agatka5991 sorry ale to chyba nie jest trudne pytanie...

 • nikola22

  Oceniono 1 raz 1

  ale znowu wpadka inni gorzej wpadali i dopiero bylo glosno

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX