Papierska nie ma pracy

Zwyciężczyni "Top model" czeka na propozycje.

Paulina Papierska  nie wykorzystała jeszcze swojej szansy, tak jak wszyscy spodziewali. W agencji D'Vision, która się nią zajmuje dowiedzieliśmy się, że modelka wróciła z Turcji, ale w najbliższym czasie nie zobaczymy jej pozującej dla kolorowych magazynów.

We wrześniu i październiku wraz z koleżankami z programu odwiedzi jednak galerie handlowe m.in. w Warszawie, Gliwicach, Krakowie i Zielonej Górze. Na imprezach na pewno weźmie udział w pokazach mody.

 

Miejmy nadzieję, że wkrótce Paulina wkrótce zamieni galerie handlowe na wybiegi wielkich projektantów. Na razie to Ola Kuligowska i Ania Piszczałka są prawdziwymi zwyciężczyniami Top Model.

 

Kabe

 

Zobacz także:

Majewski naśmiewa się z Dody!

Maciej Rock pokazał żonę

Lady Gaga zdejmuje stanik

Ślub Sykut - wielcy nieobecni

Więcej o:
Komentarze (30)
Papierska nie ma pracy
Zaloguj się
 • sarina77

  Oceniono 9 razy 7

  W amerykańskim i brytyjskim top model są sami profesjonaliści w jury, oni potrafią dobrze ocenić i nie popełnić błędu. Ale w naszym ? Wsadzili Wolińskiego, który patrzy tylko na wygląd dziewczyny. Wsadzili dziennikarkę Korwin-Piotrowską, która się na tym nie zna, Tyszkę, fotografa, któremu nic się nie podoba. No i Krupę, pierwszą lepszą modelkę umiejącą mówić po "polskiemu".

 • nirczes

  Oceniono 7 razy 7

  tez jestem zdania ze nie powinna wygrać !!!!!!!! jest beznadziejna

 • nkwd

  Oceniono 7 razy 7

  Niestety,szybka sława osób bez talentu- to żart.

 • nataliaaa94

  Oceniono 8 razy 6

  Jaka modelka, taka kariera...

 • zebra20

  Oceniono 6 razy 6

  jakoś mnie to nie dziwi...

 • milejdi

  Oceniono 5 razy 5

  Po prostu nie ma w sobie tego czegoś ;-) Tu już nawet nie chodzi o jej 172 cm, bo stosunkowo dużo pracuje modelek, których wzrost oscyluje właśnie ok 1,7m. Może, jak ktoś słusznie zauważył, nie umiała tupnąć nogą i zawalczyć o swoje? W końcu tak naprawdę to jej agneci pracuja dla niej, a nie na odwrót.

 • dominika970622

  Oceniono 9 razy 5

  Szczerze to chyba większość myślała że tak będzie.;P Ona jest wg. taka jakaś brzydka...oprócz jej pomarańczowych ust tutaj, to nic mi sie w niej nie podoba. nie mam pojęcia jak ona mogła zostać "niby modelką"!

 • jankaj

  Oceniono 7 razy 5

  przewaznie tak to jest ze kariere po wszystkich tego typu programach robia ci co odpadli tuz przed finalem takze papierska potwierdza te smutna acz prawdziwa teorie

 • cosma

  Oceniono 5 razy 5

  Odwiedzi galerie - czyli zwykłą ,prostą ,GALERIANKĄ jest ,a nie modelką !!! haha
  kogo wy TU plotek lansujecie ??!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX