HOT

Gessler ma prawą rękę. TO JEJ CÓRKA

22.08.2011 05:13
A A A Drukuj
Magda Gessler z córką Larą przyszła w sobotę na imprezę Hennessy. Lara ma 21 lat i jest córką znanej restauratorki z drugiego małżeństwa. Magda Gessler od kiedy stacja TVN emituje program kapif

Magda Gessler to nie tylko gwiazda telewizji. To przede wszystkim restauratorka i bizneswoman. Dużo tego, prawda? Nic więc dziwnego, że Gessler ma swoją prawą rękę, która zarządza restauracjami i pomaga w organizowaniu całego biznesu.

A jest nią córka Magdy Gessler, Lara. Lara ma 22 lata i pod jej opieką jest popularna w warszawie restauracja "Słodko-Słony". 22-latka w wywiadzie dla "Rewii" ocenia np. pracowników:

Poczuli się bardziej odpowiedzialni - mówi Laura o sytuacji podwładnych po ruszeniu "Kuchennych Rewolucji".

Mówi się, że są idealnymi partnerkami w biznesie. Nie ma mowy o nerwach, a jest miłość i porządek.

Buka

Zobacz także:

Gessler nie zapłaciła za obiad?

Mandaryna jak Gessler w wersji S

Plejada gwiazd na konferencji TVN

Zobacz więcej na temat:

Podziel się

  • 9
  • 1
  • 3
  • 1
  • 12
  • Ocena:

    • słabe
    • nic specjalnego
    • dobre
    • bardzo dobre
    • znakomite

    13 głosów

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Komentarze (25)

  • sansa

    0

    Gdzie kucharki dwie, tam w żołądku ssie.

  • mikifly

    Oceniono 1 raz 1

    gowno na trawniku z rolki tez jest piekne!

  • tevez

    Oceniono 3 razy 3

    jaka ku*wa piekna żal!!! ładna to MAXIMUM choć i to jest naciągane, nie ma to jak dac reklame tej je**nej mortadeli z makaronem na głowie paszła won!!!!!!!!

  • margo314

    Oceniono 5 razy 5

    Jakie stosujecie kryteria twierdzac ze dana osoba jest piekna? cos mi tu nie psuje!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX