Kuźniar potwierdza: Ślub był!

Jarosław Kuźniar rozmawia z Ewą Wojciechowską.

Prezenter TVN24 i prowadzący "X-Factor" wziął w lipcu tajny ślub. Do mediów nie trafiły żadne zdjęcia z tej ceremonii. Kuźniar zadbał o to, żeby media nie dowiedziały się o jego ślubie z Magdaleną. W uroczystości uczestniczyła najbliższa rodzina i przyjaciele. Fotoreporterzy zrobili mu zdjęcie z obrączką na palcu i Kuźniar przestał udawał, że ślub się nie odbył.

Tak, oczywiście. Był ślub. I tyle - powiedział Kuźniar. - Gdy na antenie TVN24 pewna kobieta spytała mnie, jaka będzie pogoda będzie w sobotę, bo bierze ślub, ja powiedziałem: „Będzie lało, a poza tym śluby są przereklamowane. Wiem z autopsji”. Puściłem wtedy oko do widza tak oczywiste, że aż boli, a ktoś pisze: „Kuźniar już żałuje ślubu”. Myślę sobie: "Tęgie umysły muszą to oglądać" - powiedział Kuźniar w rozmowie z Ewą Wojciechowską.

Po tekście: "Wszystkiego najlepszego wszystkim mamom, nawet tym, które mają za długie języki", Kuźniar został ostro skrytykowany. Prezenter nauczony doświadczeniem powinien wiedzieć, że widzowie biorą WSZYSTKIE jego słowa na poważnie. W końcu to kanał informacyjny, a nie show. Lepiej czasem ugryźć się w język, niż tłumaczyć się ze swoich słów...

Poli

Zobacz także:

Żona Kuźniara wygląda tak. FOTO

Jak Kuźniar chował obrączkę i co z tego wyszło...

Karuzela Cooltury - kto wpadł?

Więcej o:
Komentarze (9)
Kuźniar potwierdza: Ślub był!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • meika

  Oceniono 2 razy 2

  Dajcie chłopakowi święty spokój nie można być wiecznie poważnym. specyficzne poczucie humoru jest spoko :) ja go lubie :D

 • agnes898

  Oceniono 1 raz 1

  rudy, czytaj artykuły, zanim je umieścisz........

 • pikowanadama

  Oceniono 1 raz 1

  jak jest tepe towarzystwo, ktore nie rozumie sarkazmu czy ironi to wychodza takie kwiatki.

 • dak

  Oceniono 2 razy 0

  "...i Kuźniar przestał udawał, że ślub ..." Poli, zdecyduj się! przestał czy udawał???

 • armandoo

  Oceniono 2 razy 0

  Bo tępi ludzie inteligentnego nie zrozumieją.

 • ladyzgaga

  Oceniono 2 razy 0

  Znów Kuźniar. Przecież to żadna gwiazda nie jest

 • ania_nela89

  0

  Niektórzy nie znają się na żartach i święcie wierzą w to co się im powie.
  TEMPAKI!

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 1 raz -1

  Poli - rzeczniczka prasowa widzów. Wie o widzach więcej niż oni sami. Cóż za przenikliwość. Telepatia rzekłbym. Umysł godzien Freuda, Schopenhauera i Junga.
  A odnośnie Kuźniara. Lepiej niech ten człowiek czyta z promptera. Samodzielne wypowiedzi mu wychodzą jak ludzie przed zamknięciem galerii handlowej. Jego romans z rozrywką okazał się klapą, celebrytą nie został. Nawet clownem ciężko go nazwać, bo jest po prostu smutny. A do jego "oczka" do publiki... Małżeństwo jest zazwyczaj przyczyną rozwodów :)

 • ewaewelina

  Oceniono 2 razy -2

  Zawsze ma takie spuchnięte oczy - popił?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX