Płyta Dody już się prawie nie sprzedaje!

To już koniec?!

Lubimy piątki. Bo to po pierwsze początek weekendu, a po drugie na stronie Związku Producentów Audio-Video premiera nowego zestawienia OLiS, czyli listy najlepiej sprzedających się w Polsce płyt CD (w formie fizycznej, jak i pobrań digital).

Dziewięć tygodni temu zadebiutowała na niej najnowsza płyta Dody - "Siedem pokus głównych". Dziś już z niej wypadła! Oznacza to, że już w ogóle się nie sprzedaje!

Zresztą z tą jej sprzedażą od początku nie było za dobrze... Wbrew temu co mówiła sama wokalistka ("platyna w dzień premiery"...)  i wytwórnia Universal Music Polska, statystyki i OLiS nie kłamią. Owszem Doda zdobyła za jej sprzedaż "złotą płytę" (15 tysięcy sprzedanych egzemplarzy), ale dopiero po miesiącu, ponadto płyta była na liście tylko dziewięć tygodni, na dodatek co najwyżej na siódmym miejscu i ze stałą tendencją spadkową. Sami obiektywnie przyznajcie, że jak na samozwańczą "królową" to chyba trochę za mało...

Dla przykładu - album "Pan i pani" Anny Wyszkoni znajduje się na OLiS-ie ponad pół roku (36 tygodni), a album "Na przekór nowym czasom - live" Andrzeja Piasecznego 59 tygodni, czyli ponad rok!

Coś czujemy, że Doda na dniach wpadnie do Universala z awanturą ;-). I słusznie!, bo album nie ma żadnej promocji!

 

bad boy

 

Zobacz także:

Gwiazdy bez dyplomu

Doda w bikini - gdzie ją można spotkać?

Majdan ŚWIETNIE RADZI sobie bez Dody


Więcej o:
Komentarze (101)
Płyta Dody już się prawie nie sprzedaje!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • pinupgirl

  Oceniono 20 razy 16

  to proste - firma Universal nie ma zamiaru wyłożyć nawet marnych groszy na promocję chłamu, który i tak się nie sprzeda. Nie ma czegoś takiego jak "muzyka dody" - ta baba nie potrafi ani śpiewać, ani tańczyć, ani pisać tekstów.

 • krzywelustro

  Oceniono 16 razy 14

  Dlaczego nazywacie ją królową? Z niej taka "królowa" jak z mysiej d... trąba.

 • goorass

  Oceniono 18 razy 14

  Dobra wiadomość na początek dnia.

 • ladyvvv

  Oceniono 16 razy 14

  jak to nie ma promocji, Loda regularnie wysyła do pudelka i plotka historyjki na swój temat, ostatnio zrobiłą ustawkę pod klubem ze swoim nowym kochasiem Błażejem-sobowtórem Nergala- pisze do życia na gorąco..jak to nie ma promocji ?? nasza celebrytka jest ciągle na okładkach teletygodnia i rewii !!! to nasza największa gwiuazda buahahahh...

 • blacke

  Oceniono 17 razy 13

  Kogokolwiek to dziwi?
  1. Kariera muzyczna Dody jest czysto wirtualna, kosmetyczny dodatek do pokazywania rzyci w mediach i dzielenia się z tabloidami swoimi wątpliwymi mądrościami. Wydaje płyty tylko po to, by mieć wymówkę do dawania wysokodochodowych koncertów (na które ludzie przychodzą zobaczyć celebrytkę, a nie posłuchać artystki).
  2. Płyta jest żenująco słaba, silenie się na oryginalność przynosi tu skutek odwrotny do zamierzonego - zamiast "rewolucji" mamy wciąż tą samą papkę w marnym wydaniu, wszystko to okraszone wyjątkowo drażniącą manierą wokalną, pretensjonalnymi tekstami i kiczowatą stylistyką.
  3. Doda koncertuje i lansuje w mediach swoją osobę, ale promocji muzyki praktycznie nie ma, sprowadza się ona do szumnych zapowiedzi zajeb....ści i rewolucji, a - po długich, choć pozbawionych napięcia oczekiwaniach - kończy się produktem nijak nie pasującym do obietnic. Słabo sprzedająca się płyta ukazała się prawie rok po pierwszym (i póki co jedynym!) singlu promocyjnym, który nie osiągnął nawet statusu wakacyjnego hitu.

 • gagusiaa

  Oceniono 16 razy 12

  nie ma co się dziwić .
  ja bym tego albumu nie odsłuchała nawet z dopłato !
  ludzie potrafią odróżnić muzykę od chały !

 • notoja

  Oceniono 13 razy 11

  od dawna to wiem ze doda jest zakłamana i ma bujne fantazje.i bardzo dobrze widac ludzie mądrzeją i nie kupują jej płyt bo to jest wiocha a doda to burak.

 • ladyvvv

  Oceniono 13 razy 11

  Z ust wylewa się silikon, z policzków botox...fu...plastikowa naciągnięta potworA...ONA ma 27 lat..a wygląda na 47..

 • cosma

  Oceniono 17 razy 11

  HAHAHAHAHAHAH HAHAHAH HAHAHAHAA - królowa SZAMBA pojedzie do STANÓW , milionerom kible szorować !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WYPAD z PLOTKA , raz na zawsze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX