Czy Krupa znajdzie w Polsce miłość?

Przyleciała do Polski leczyć złamane serce.

Marta Krupa, siostra słynnej Dżoanny, już we wrześniu wystąpi w programie "Taniec z Gwiazdami". Przyleciała do Polski, ponieważ zakończył się jej długoletni związek. Marta bardzo to przeżyła, udział w programie może być dla niej formą terapii.

Jak widać Joanna postanowiła pomóc młodszej siostrze zapomnieć o byłym chłopaku. Wepchnęła ją w świat polskiego szołbiznesu, w którym sama świetnie się odnalazła.

Modelka pomieszka w Polsce przez kilka miesięcy. Postanowiła rzucić się w wir treningów. A kto wie, może nową miłość pozna właśnie w Polsce? Jacyś chętni?

 

kori

Więcej o:
Komentarze (15)
Czy Krupa znajdzie w Polsce miłość?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • valerie3222

  Oceniono 8 razy 6

  Ona nie przyleciała tutaj szukać miłości tylko łatwej kasy!
  I to akurat w tym kraju jest pewne- najbardziej dopieszczaną finansowo grupą są beztalencia znane z tego, że są znane lub mają znaną siostę.

 • moris

  Oceniono 6 razy 4

  Zastanawia mnie fenomen tych sióstr. Dlaczego są takie znane? Czy teraz wystarczy pokazać kawałek cyca, mieć bogatego narzeczonego z USA i kaleczyć polski, żeby być gwiazdą? Osłabia mnie dzisiejszy świat.
  A swoją drogą, to ta Marta jest o wiele ładniejsza o Joanny. Ma naturalną twarz, a nie tak jak siostra napompowane usta i wyraz twarzy tępaka.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 5 razy 3

  Precz obie. TVN naprawdę ma ludzi za idiotów - często słusznie - że importuje "kogoś" i robi celebrytę z tej osoby - o profesji się nie wypowiem, bo nie da się jej jednoznacznie określić. Tyle, że część widowni sika w majtki i daje sobie wmówić, że to "gwiazdy". Już był przypadek pogodynek, Francys Coś-Tam i paru innych osób. Ale cóż - jacy odbiorcy, takie gwiazdy :)

 • cosma

  Oceniono 3 razy 3

  Może -TAK , może - NIE !!!!!!!!!!!!! Pożyjemy , zobaczymy !!!!!!!!!!!!!!!! I tak żaden z redakorków plotka ,nie ma szansy !!!!!!!!!!!!! haha

 • koja

  Oceniono 4 razy 2

  Nie wiem czemu ,ale ja tej Dżoanie nie ufam.Taka z niej niby równa babka , ale moim zdaniem jest cwana .Oczko puści,przeklnie na wizji ,łezkę uroni a Polacy to kupują.TVN zrobił z niej top model a ona w większości w bieliźnie pozuje i to zawsze ma jedną minę.A teraz ta siostra.O co tu chodzi?

 • sensacja

  Oceniono 4 razy 2

  Co to za gwiazdy? z czego one są znane? bo mieszkają w Stanach i jedna z nich ma bogatego faceta? to wystarczy w Polsce?. Jak dla mnie one są tylko plastikowymi Barbie jakich wiele. Ani talentu, ani urody, tylko silikon, skalpel chirurga plastycznego i siano w głowie.

 • saba20

  Oceniono 1 raz 1

  Na razie to obydwie mają usta jak parówki !

 • hunkaa

  Oceniono 5 razy 1

  niestety, straszna sztuczność od nich bije, oczywiście pod względem wyglądu.

 • nirczes

  Oceniono 3 razy 1

  ona ma zeza czy co

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX