Lubert komponuje dla gwiazdy "X-Factor"

Lubert wybija się za granicą.

Tomek Lubert członek zespołu "Volver". Jeszcze do niedawna wyśmiewał się z osób biorących udział w programach promujących talenty. Teraz to właśnie on skomponował muzykę dla zwycięzcy węgierskiej edycji "X-Factor".

Kilka miesięcy temu Tomek pisał na swoim profilu na Facebooku:

NAPRAWDĘ, ŻAL MI TYCH WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW PROGRAMÓW PSEUDO MUZYCZNYCH, KTÓRYCH MAMY W KAŻDYM PROGRAMIE,KTÓRZY MYŚLĄ,ŻE ZROBIĄ KARIERĘ.DOBRZE ŚPIEWAJĄCYCH ZNAJDĘ PEWNIE Z 10 U SIEBIE NA BIAŁOŁĘCE;-)NAJWAŻNIEJSZE MOI KOCHANI TO MIEĆ PRAWDZIWE PRZEBOJE KTÓRE LUDZIE CHCĄ SŁUCHAĆ-I TAK NA CAŁYM ŚWIECIE JEST-PRZEBÓJ TWORZY GWIAZDY. A TAK TO TYLKO LANSUJEMY SOBIE JURORÓW I ZA ROK NIE PAMIĘTAM KTO BYŁ W PROGRAMIE.

Węgierski zespół Tabani Istvana w ciągu kilku tygodni zdobył złotą płytę, za album na którym znalazły się m. in. kompozycje Luberta.

Czyżby Pan Tomasz zmienił zdanie o gwiazdach, które wybijają się w ten sposób? W dodatku sam postanowił na tym zarobić?

My gratulujemy kariery za granicą.

 

kori

Zobacz także:

Kate Moss topless

Marta Krupa przyleciała do Polski!

Najfajniejsze blondynki polskiego szołbiznesu cz. 2

Więcej o:
Komentarze (14)
Lubert komponuje dla gwiazdy "X-Factor"
Zaloguj się
 • dodosdontquack

  Oceniono 5 razy 3

  Dobrze gada! Dac mu wodki!

 • wincior200

  Oceniono 2 razy 2

  po pierwsze nie członek tylko założyciel a po drugie dobrze gada

 • dominika970622

  Oceniono 2 razy 2

  No to dobrze że chociaż przez 1 polaka ktoś mógł zrobić kariere...że z własnej woli komuś pomógł... to żadko się zdarza...;-) ciekawe ile za to wziął??xD no lae dobrze niech się cieszy...;P

 • hyolee

  Oceniono 1 raz 1

  Nie wyśmiewał się z osób biorących udział w takich programach, tylko skrytykował, że te programy, to jedno wielkie mydlenie oczu przyszłym "gwiazdom". Byle zgarnąć jak najwięcej kasy i nara.

 • pikowanadama

  Oceniono 1 raz 1

  a co to za zespol Video? jakie ma przeboje?

 • naz_niepoprawna

  0

  O karierze zagranicznej jeszcze trudno mówić. Ot, utwory znalazły się na płycie wykonawcy z Węgier. Zresztą o karierze w Polsce też. To raczej karierka póki co.

 • blacke

  0

  Potrzebny jest zarówno utwór jak i wykonawca, jedno bez drugiego nie istnieje. Stąd i najbardziej cenię artystów, którzy zajmują się jednym i drugim. W talent show pojawiają się czasem i tacy i oni najbardziej zasługują na wygraną.

 • szatanka82

  0

  Oj chyba ktoś tu sobie coś pomylił pan Lubert dawno nie gra w Video bo założył nowy zespół razem z jednym z uczestników IDOLA Mariuszem Totoszko gra w Volver.

 • koza001

  0

  no nieźle.. ale pewnie sam już nie pamięta co pisał. www.tinyurl.pl?SyOoIEUo

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX