Ślub Michała Wiśniewskiego na 500 osób!

Śluby gwiazd.

Trzeba zachować umiar? Ale po co? Michał Wiśniewski nie zna słowa umiar. Nawet tonąc w długach, planuje swoje wielkie góralskie wesele. Lider Ich Troje na początku lipca oświadczył się ukochanej, Dominice Tajner-Idzik i został przyjęty.

Muzyk zaplanował już ślub na 500 osób. Jak zabawa to na całego. O ślubie Michała musi wiedzieć cała Polska. Góralska rodzina Dominiki zaakceptowała Michała i chciałaby bawić się już na ich weselu. Ale musi uzbroić się w cierpliwość. Dlaczego?

Zespół Ich Troje wszedł do studia i zaczął nagrywać materiał. Przed nami dużo pracy związanej z promocją, dlatego przygotowania do ślubu przełożyliśmy na przyszły rok - potwierdza w rozmowie z "Rewią" Dominika.

Wiśniewski nagrywa obecnie dwie płyty i nie ma czasu na szukanie garnituru. Przypominamy, że to będzie czwarty ślub Michała. Tym razem na pewno ostatni:). Sami byśmy sobie tego nawet życzyli...

Ally

Zobacz także:

Wiśniewski i Dominika Tajner ZARĘCZYLI SIĘ!!

Tak wygląda miłosny tatuaż Tajner

Gwiazdy rozpoczęły sezon... rozwodowy

Więcej o:
Komentarze (28)
Ślub Michała Wiśniewskiego na 500 osób!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • moris

  Oceniono 8 razy 8

  Jaki sens i jaką wartość ma przysięga małżeńska wypowiadana po raz czwarty? Dla mnie to jakaś farsa.

 • sansa

  Oceniono 7 razy 7

  Czepiacie się. Przecież akurat góralskiego wesela jeszcze nie miał.

 • kristofor

  Oceniono 3 razy 3

  No to jak już teraz wiemy, że będzie ślub to czekamy z niecierpliwością na dzieciaki i rozwód. Jak to w tradycji M.W. bywa.

 • dzierlatka55

  Oceniono 3 razy 3

  Tata Tajner poniesie koszty !!!

 • gagula

  Oceniono 4 razy 2

  to nie będzie już eleganckie przyjęcie tylko wiejskie wesele !

 • moris

  Oceniono 2 razy 2

  Ciekawe, kiedy będzie rozwód? O ile w ogóle dojdzie do tego ślubu, bo przez rok może się wiele zmienić. Swoją drogą nie rozumiem tej kobiety. Co ona w nim widzi? Nie boi się, że będzie kolejną ex-żoną? Ja rozumiem, może raz nie wyjść, no może i drugi, ale kurde czwarta żona? I to wszystko w sumie w przeciągu może 10 lat. (nie licząc Magdy Femme, bo to wcześniejsza sprawa). Po co się od razu pobierać? Czasem mam wrażenie, że wiele "gwiazd" jest niedojrzałych emocjonalnie. Podchodzą do małżeństwa, jakby byli nastolatkami i z każdym w kim się zakochają chcieli brać ślub.

 • iloveem

  Oceniono 4 razy 2

  a bilety w jakiej cenie??? kolejne show w jego życiu... zamiast kolejnego małżeństwa polecam dobrą i długą sesję u psychiatry...

 • zuzka1802

  Oceniono 2 razy 2

  żal jak ona może za takiego paszczura wyjść bleee

 • audik

  Oceniono 5 razy 1

  dwoje uposledzonych obrzydliwcow!!! z czego ten czerwony debil w ogole zyje ??!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX