Amy Winehouse: będzie nowa płyta

Nagrała ją w maju.

Dwa albumy Amy Winehouse po jej śmierci podbijają listy przebojów. W dniu, w którym zmarła Winehouse,  jej drugi album wspiął się na 59. miejsce list przebojów. Płyta zajęła też pierwsze miejsce na liście iTunes. Nic więc dziwnego, że producenci chcą wydać kolejny krążek Amy, tym bardziej, że przed śmiercią Amy zdążyła nagrać na niego materiał.

Wydawca magazynu ''Mojo'' Phil Alexander mówi:

To nieuniknione, że po śmierci Amy Winehouse jej muzyka stanie się popularniejsza i wytwórnia będzie chciała wydać trzecią płytę. Trudno będzie umieścić ją na panteonie wybitnych artystów, bo Amy ciągle jeszcze była na początku swojej kariery. Właśnie dlatego ta sytuacja jest taka tragiczna.

Jaka szkoda, że nie zobaczymy jej już na scenie.

Rudy


Zobacz także:

Amy Winehouse: Historia krótkiego życia

Płyta Amy Winehouse na szczytach list przebojów

Zmarli mając zaledwie 27 lat...

Więcej o:
Komentarze (22)
Amy Winehouse: będzie nowa płyta
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • 3neweastwick

  Oceniono 5 razy 3

  CZY WY UMIECIE CZYTAĆ!!!!!! TA PŁYTA MIALA I TAK WYJŚĆ NA DNIACH BO AMY NAGRALĄ JUŻ WSZYZTSKIE WOKALE I JEDYNĄ PRZESZKODA BYL JEJ POWRÓT DO ZDROWIA I PRZEJŚĆ KOLEJENEGO ODWYKU W ORYGINALE TA PŁYTA MIALĄ WYJŚĆ JUŻ W CZERWCU ALE PRZESUNIĘTO PREMIERE PŁYTY NA SIERPIEŃ/ WRZESIEŃ!!!.. więc TUMANY!!! " audil" i ulka96" <O ZGROZO> idźcie po rozum do głowy!!! odpowiadam na wasze durne komentarze TAK AMY NIE ŻYCJE ALE PŁYTE ZDĄRZYLA NAGRAĆ! 2. AMY ZDECYDOWALA PŁYTA MIAŁĄ WYJŚĆ NA DNIACH WIĘC jak masz pisać głupoty to lepiej sobie daruj!!! PŁYTA POWINNA UJRZEĆ ŚWIATŁO, PONIEWAŻ NAPEWNO JEST GENIALANA TO RAZ A DWA TO AMY CIĘŻKO NAD NIĄ PRACOWALA OSTATNIMI CZASY WIĘC FANI POWINNI JĄ POZNAĆ I WIELBIĆ DO KOŃCA świata i jeszcze jeden dzień dłużej :)))

 • 3neweastwick

  Oceniono 3 razy 3

  oczywiście że bedą teraz zarabiać na śmierci AMY :( ale tak naprwede to ta płyta nie będzie wydana na siłe!!! AMY już jakiś czas temu skończyła nagrywać material na płyte , która była by już dawno na rynku tylko jej problemy z za trzymały promocje plyty którą przełorzono w nadziei na to że AMY sie poprawii... NIESTETY się nie udało ale TA PŁYTA POWINNA UJRZEĆ ŚWIATŁO DZIENNE bo to napewno dobry material i co najważniejsze dopracowany przez AMY do końca nie tak jak w przypadku MJa któego płyta była wydana na sile byle by zarobić na Michaelu JACKSONIE (szkoda niestety że to będzie ostatnia płyta) :(((

 • 3neweastwick

  Oceniono 3 razy 3

  WIEDZIAŁĘM ŻE PŁYTA NR. 3 WYJDZIE .... jedyny plus tej tragedi.

 • qudis

  Oceniono 2 razy 2

  znowu bedą zarabiać na czyjejś śmierci ach....

 • iloveem

  Oceniono 4 razy 2

  ćpunka , alkoholiczka tak o niej pisano a teraz co- płacz... jaka ona wspaniała była... właśnie była wspaniała tylko że chora... tak nałóg to choroba każdy może na nią zachorować ale oczywiście łatwo jest potępiać takich ludzi jak ona... dopiero jak wydarzy się tragedia człowiek siada i zastanawia się co można było zrobić aby tego uniknąć... czekam z niecierpliwością na płytę na pewno będzie wspaniała :)

 • armandoo

  Oceniono 2 razy 2

  Tak, ku..., zarabiajcie teraz na jej śmierci.

 • m4rc1n31

  Oceniono 2 razy 2

  To było do przewidzenia.

 • zuzka1802

  Oceniono 2 razy 2

  szkoda że po śmierci [*]

 • zebra20

  Oceniono 2 razy 2

  :( szkoda ze dopiero po śmierci :( [*]

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX