Obściskiwał mamę. Jak się tłumaczy?

Ja i moja mama jesteśmy w bardzo bliskich relacjach...

Internet huczy od komentarzy wywołanych zdjęciami aktorki Stephanie Seymour i jej syna Petera Branta II. Wyglądają na nich bardziej jak zakochana po uszy para, niż matka i syn.

 

18-latek postanowił wyjaśnić sytuację. Na swoim fan page na portalu Facebook (z niewiadomych przyczyn właśnie zablokowanym) opublikował oświadczenie:

Jesteście obleśni komentując sprawę w ten sposób. Zdjęcia zostały wyjęte z kontekstu. Ja i moja mama jesteśmy w bardzo bliskich relacjach. Często ściska i całuje mnie i moje rodzeństwo w intymny sposób. TO NORMALNE. Każda matka na świecie to robi...

Co do tego mamy wątpliwości, ale przynajmniej o jedno jesteśmy spokojni. Peter nie przeżywa seksualnej fascynacji swoją mamą:

Jestem GEJEM, a moja mama jest moją przyjaciółką.

I co? Przekonani? My nadal mamy wątpliwości co do "normalności" tych relacji.

 

 

Mart

 

Zobacz także:

Zakochana para? Nie! To matka z synem!

"Dynastia" trafi do kin!

Więcej o:
Komentarze (79)
Obściskiwał mamę. Jak się tłumaczy?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • dotyk

  Oceniono 60 razy 46

  Teraz to strach do matki się przytulić bo zaraz wielka wrzawa:P Gdyby była tłustą foką to pewnie nikt nie zwróciłby na to uwagi:P

 • themaita

  Oceniono 49 razy 31

  mnie tez mama cauje i przytula i co teraz plotek napisze ze ja i moja mama to lezby?? no błagam was

 • wobo

  Oceniono 54 razy 30

  Plotek: "My nadal mamy wątpliwości co do "normalności" tych relacji." Ja za to nie mam wątpliwości co do was - jesteście prymitywnymi podjudzaczami.

 • sznycel1993

  Oceniono 54 razy 30

  Jak dla mnie,ta cała sytuacja jest chora, Polacy są narodem, który rzadko akceptuje odmienność innych, potrafią tylko krytykować, i mierzyć swoją miarą. Ale czas chyba przystopować.. Owszem, to zdjęcie może nie wygląda najlepiej i nie w najlepszym świetle ukazuje relacji matki i syna, natomiast uważam,że mimo wszystko nie powinno się robić żadnej afery,to co robią to ich sprawa. Ja im zazdroszczę takich relacji,bo nigdy takich nie miałam ze swoimi rodzicami. A co do tego,że jest GEJEM. Przepraszam Was wszystkich bardzo, ale czy to coś złego.? ma taką orientację, jaką ma i NIE ma na to wpływu, i chociaż tego nie ukrywa, tak jak robił to pewien piosenkarz.
  Ludzie, chill out. !

 • izzo

  Oceniono 33 razy 29

  a ja co raz czesciej miewam watpliwosci co do normalnosci tego portalu....

 • cozy

  Oceniono 44 razy 28

  walciesienaryj zboki. trzeba mieć spaczony obraz świata by widzeć w tym cokolwiek niemoralnego. Wyrazy współczucia.

 • swiatlo

  Oceniono 26 razy 22

  Jakaś paranoja z tymi brukowcami. W USA jest kulturowo przyjęte na przykład że w rodzinie całuje się w usta. Ot, krótki pocałunek w usta. Tak samo jak u nas w policzek.
  Z kolei odwrotnie - w Stanach jest nie od pomyślenia aby ojciec poklepywał córkę po pupie, a w Polsce widzę takie gesty nagminnie. Nie mówiąc jeszcze o tym że stopień czułości i fizyczności jest zróżnicowany w zależności od danej rodziny i charakteru jej członków. I wystarczy że jakaś rodzina jest bardziej ekspresywna fizycznie od innych, szczególnie jeśli jest to rodzina celebrytów, to już paparazzi i brukowce robią z tego sensację na cały świat. Aby zaszokować tytułem, aby zrobić sprawić sobie chwilową sensację i zarobić parę groszy na ciekawości małych ludzi.

 • happyname

  Oceniono 26 razy 22

  Nie rozumiem dlaczego w ogóle ma się tłumaczyć z tego, że przytula się z matką. Mart, proponuję puknąć się w głowę i naprawić relacje między tobą a rodzicami, potem wziąć się za pisanie artykułów.

 • finley

  Oceniono 46 razy 22

  jesteście chorzy, w tych zdjęciach nie ma nic zdrożnego, syn przytulił sie do matki, wszystko, dla matki dziecko będzie zawsze dzieckiem, obojętnie czy ma 10, 20 czy 40 lat

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX