Piosenka o kakao w TAKIM STROJU?! Wideo

Dzieci były pod wielkim wrażeniem.

U nas królową dziecięcych serc jest Majka Jeżowska albo Gosia Andrzejewicz. Obie panie są kochane i przypominają dobre ciocie. W Rosji rolę dziecięcych piosenkarek pełnią takie dziewczyny jak Angina.

 

Angina w internecie jest już gwiazdą za sprawą jednego dziecięcego występu. Zobacz jak macha biustem w skąpym stroju u boku 12-latków! A piosenka niemalże wymowna "Komu Kakoe Delo":

 

 

Mrock

 

Zobacz także:

Jedyny taki pogodynek w Polsce

Najbogatsza Polka w Szwecji zbankrutuje

Do kogo podobny jest słynny bezdomny? SONDAŻ

Więcej o:
Komentarze (94)
Piosenka o kakao w TAKIM STROJU?! Wideo
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • fudi

  Oceniono 39 razy 33

  Wygląda to na stare nagranie. Myślę, że ktoś ją namówił na ten strój, bo widać, że się nie czuje swobodnie, podciąga sukienkę. No niestety wygląda okropnie.

 • stopklamcom

  Oceniono 37 razy 31

  Wy jesteście CIEMNI jak KAKAO !! Ona nie śpiewa o KAKAO.. KAKOE .. znaczy dokładnie jakie ! A w tym wypadku A KOMU KAKOE DELO czyli CZYJA TO JEST SPRAWA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • tusiaa03

  Oceniono 32 razy 26

  na końcu widać że śpiewa z playbecku . pozatym mocno przegięła z tymi pozami wyuzdanymi i wgl z sukienką . prawie jej piersi wyleciały ! Ona śpiewa z dziećmi a nie facetami !

 • swiciowna

  Oceniono 28 razy 26

  Drogi Plotku, twoja niekompetencja zadziwia mnie na każdym kroku, ale to dobrze bo poprawiłeś mi humor pod koniec dnia. Dla twojej informacji ta piosenka NIE JEST O KAKAO (do tej pory się z tego śmieję). Komu kakoe delo znaczy "kogo to obchodzi", a piosenka jest o tym, że naiwna laska zakochała się w jakimś kolesiu, który generalnie miał ją w d*pie. Także wspomniane KAKAO ma tu nie wiele wspólnego z piosenką :D

 • comalie

  Oceniono 26 razy 22

  piosenka o kakao?! ktoś kto to napisał jest tak samo ułomny jak ta "piosenkarka".

 • finley

  Oceniono 26 razy 20

  beczka + dwa worki z piaskiem

 • mamrotek

  Oceniono 21 razy 19

  Nie tyle "Czyja to sprawa" ile "Kogo to obchodzi", mniej więcej tak: "No i kogo to obchodzi, kochałam i latałam, przyszłam, zapomniałam, spóźniłam się, wcześniej cię nie znałam, czas szybko zleciał, chorowałam, zmęczyłam się i kogo to obchodzi. Nie zdążyłam, nie chciałam, przeleciałam" (to chyba idiom, może ktoś lepszy w russian się wypowie ;)
  A polsko-męski punkt widzenia tego 'związku' poszukajcie sobie na YT "Diadem - Miałaś co chciałaś" :D

 • m4rc1n31

  Oceniono 24 razy 18

  Mrock-wybitny redaktor i do tego poliglota:)

 • ahafija

  Oceniono 22 razy 18

  Idioci ta piosenka nie jest o kakao!!! Widac jak znacie język rosyjski.Geniusze!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX