Elton John i jego mąż mają dziecko

Wreszcie się doczekali.

O chęci posiadania dziecka piosenkarz Elton John mówił już od dawna. W zeszłym roku wydawało się, że jego marzenie się spełni. Piosenkarz z mężem odwiedzili ukraiński sierociniec. Chcieli adoptować jedno z dzieci, ale tamtejsza administracja nie pozwoliła na adopcję chłopca przez parę homoseksualną.

 

Para postanowiła skorzystać z innego rozwiązania. Dziewięć miesięcy temu wynajęli surogatkę, czyli kobietę, która urodzi im dziecko. Tym sposobem kilka dni temu panowie mogli ogłosić, że zostali rodzicami pięknego syna. Chłopiec dostał imiona Zachary Jackson Levon. Będzie też nosił nazwiska obydwu ojców, czyli Dwight (prawdziwe nazwisko Eltona) i Furnish.

 

Szczęśliwym rodzicom gratulujemy!

 

Aik

 

Zobacz także:

Ricky Martin promuje autobiografię

"Doogie Howser" i jego partner zostali rodzicami!

Tiziano Ferro: Jestem gejem!

Więcej o:
Komentarze (89)
Elton John i jego mąż mają dziecko
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • dikus

  Oceniono 53 razy 21

  HOMOSEKSUALIZM ISTNIEJE I TEGO NIE ZMIENIMY , JAK TACY LUDZIE SIĘ KOCHAJĄ TO NA NICH NIE WPŁYNIEMY , ALE NIE POZWÓLMY IM WYCHOWYWAĆ DZIECI, KTÓRE BIEDNE NIEWINNE ZATRACĄ MORALNOŚĆ..... CO TAKIE DZIECKO BĘDZIE MIAŁO W GŁOWIE GDY OD ZAWSZE BĘDZIE WIDZIEĆ 2 CAŁUJĄCYCH SIĘ TATUSIÓW??? BĘDZIE UWAŻAŁO ŻE TO NORMALNE I RÓWNIEŻ BĘDZIE SZUKAŁO PARTNERA W TEJ SAMEJ PŁCI.....

 • chomiczekxx3

  Oceniono 34 razy 20

  Spoko, toleruję homoseksualistów. Nie wchodzę z butami w ich życie prywatne i społeczne, ani mnie też nie za bardzo. Ale sorry, nie potrafię tolerować tego że pary które BIOLOGICZNIE NIE SĄ ZDOLNE DO POSIADANIA DZIECI je mają. !!
  no błagam .. potrafię wszystko znieść ,ale to jest lekkie przegięcie ;/

 • bomba13

  Oceniono 34 razy 16

  Moim zdaniem niech sobie żyją tacy homoseksualiści ale niech nie mają dzieci bo tym tylko ich krzywdzą

 • browaryr

  Oceniono 39 razy 15

  niech sie wala na wszystkie mozliwe sposoby -ale dzieci niech zostawia mamie i tacie

 • proboscis

  Oceniono 40 razy 14

  Rodzice może i szczęśliwi, tylko co na to dziecko. Ono przecież nigdy nie powie "mamo"...

 • kaffa

  Oceniono 22 razy 12

  im się poszczęściło. ale co z dzieckiem? w przyszłości będą się z niego nabijać że ma takich rodziców i będę wołać na niego homo niewiadomo. takie dzieciaki wredne są, niestety.

 • ania92

  Oceniono 28 razy 12

  Czego im gratulujecie?
  Dziecku należy współczuć, będzie miało dwóch ojców, chore.

 • leila

  Oceniono 33 razy 11

  Czyli takie dziecko na życzenie. Zastanawiam się jak będzie się rozwijała tożsamość tego dziecka- a póżniej dorosłego człowieka. Nie chodzi mi tylko o fakt że będzie wychowywany przez dwóch mężczyzn, ale dodatkowo jeszcze przecież jego przyjście na świat nie jest zgodne z naszymi norami kulturowymi. Czy kiedyś nie będzie chciał jednak poznać swojej biologicznej mamy- przekonać się jaka jest, jak wygląda i czy nie będzie do niej miał pretensji o to że zrobiła interes na jego życiu???
  Kontrowersyjne rodzicielstwo zastanawiam się jeszcze czy tu chodzi faktycznie o pragnienie bycia rodzicem, czy o spełnienie zachcianki i pokazanie światu że na przekór wszystkim dwóch mężczyzn może wychować dziecko.

 • ctasek

  Oceniono 18 razy 10

  A w razie rozwodu, komu przypadnie dziecko?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX