Do zasypanego górnika przychodzi żona i... kochanka

Afera w Chile.

Yonni Barrios zaliczył wielką wpadkę. Górnik, który od 5 sierpnia przebywa 700 metrów pod ziemią będzie miał się z czego tłumaczyć, jak wyjdzie na powierzchnię. Przy szybie zasypanej kopalni pojawiła się nie tylko jego piękna żona, ale także... kochanka. Wszystko wyszło na jaw. Kobiety szybko się rozmówiły i okazało się, że Yonni zdradzał żonę przez 5 lat z seksowną Susaną Valenzuelą. Kochanka nie wiedziała, że 50-letni mężczyzna ma żonę.

 

W miasteczku aż huczy od plotek. Myślicie, że żona pogoniła kochankę męża? Nic z tych rzeczy. Panie razem czekają na uwolnienie górnika. Psycholog zalecił, aby Barriosie nic nie mówić, bo to może wpłynąć na jego psychikę, która i tak jest na skraju wytrzymałości.

 

33 górników jest od 5 sierpnia zasypanych w kopalni w Chile. Cały świat śledzi poczynania ekip ratunkowych, które chcą wydobyć zasypanych mężczyzn. Górnicy kontaktują się od miesiąca z ratownikami i rodzinami za pomocą wydrążonych tuneli, dzięki którym podawane jest jedzenie, napoje a nawet alkohol. Przed kopalnią wyrosło miasteczko w którym koczują najbliżsi górników. Wszyscy zasypani odliczają dni, kiedy będą mogli wyjść na powierzchnię ziemi. A to nie nastąpi prędko. Szacuje się, że będzie to połowa października.

 

Mrock

 

Zobacz także:

Maluje obrazy... penisem! WIDEO

Kupowali pytania w turnieju TVN

Modelka "Playboya" zepsuła stację benzynową

 

Więcej o:
Komentarze (24)
Do zasypanego górnika przychodzi żona i... kochanka
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • woohoo

  Oceniono 49 razy 47

  na miejscu tez zony czekalabym z lopata jak wyjdzie na góre

 • glebokiegardlo

  Oceniono 24 razy 20

  ja bym chyba nie dala rady siedziec 3 miesiace zasypana 700m pod ziemia w 20 m kwadratowych zeby ich predko wydobyli!! powinni im dac milionowe odszkodowanie za tak niebezpieczna prace

 • manhattan

  Oceniono 24 razy 18

  o proszę nowy rodzaj celebryty :"celebryta podziemny "

 • vernic

  Oceniono 13 razy 13

  ilybj przeczytaj uważnie jeszcze raz artykuł:) On sobie wcale nie sprowadza kochanki pod ziemię:))

 • szaron_stoln

  Oceniono 16 razy 12

  Czyli co? Dzięki netowi wie już o tym cały świat, a sam zainteresowany żyje w nieświadomości? Fajnie. Swoją drogą, jak dziewczyna przez 5 lat nie zorientowała się, że spotyka się z żonatym facetem? Odwrotną sytuację można sobie wyobrazić, żony często latami nie zdają sobie sprawy, że są zdradzane. Ale co, kochanka nie dziwiła się, że jej facet nigdy nie zaprasza jej do domu, nie spędza z nią wakacji, świąt itp.? Jak się temu facetowi to udawało przez taki kawał czasu?

 • nick6

  Oceniono 8 razy 8

  Ale będzie miał w***** jak wyjdzie xD Współczuje...Kłamstwo ma krótkie nogi...;p

 • magnolka

  Oceniono 9 razy 7

  ale jaja.....

 • yourimagination

  Oceniono 16 razy 6

  Booożeee, poziom inteligencji niektórych osób mnie zabija ;((
  Górnicy nie mogą wyjść do października (conajmniej) spod ziemi, ale nie kochanki i żony im wpuszają!!!! Kobiety myślcie, bo ciemnota was ogarnie...

 • kaffa

  Oceniono 9 razy 5

  ilybj to pierw dwa razy przeczytaj i pomyśl zanim coś napiszesz

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX