Robbie i Gary w gejowskim teledysku. Wideo

Historia niczym Brokeback Mountain.

Choć od rozpadu Take That minęło już kilkanaście lat, to Robbiemu Williamsowi i Gary'emu Barlowi udało się nagrać wspólną piosenką, a nawet powstał do niej klip. Utwór ma tytuł "Shame". Wideo pokazuje historię przyjaźni dwóch mężczyzn, którzy czują coś więcej, ale boją się otoczenia. Sceny przypominają te z filmu "Brokeback Mountain".

 

Gary i Robbie jadą na wycieczkę w górę, często patrzą się na siebie wymownie. Co chwile mamy uczucie, że zaraz zaczną się całować, ale...

 

Zobaczcie wideo "Shame":

 

Janus

 

Zobacz także:

Robbie Williams ożenił się z piękną aktorką

Szok! Szofer Robbiego Williamsa przejechał fotografa! Zdjęcia!

Więcej o:
Komentarze (28)
Robbie i Gary w gejowskim teledysku. Wideo
Zaloguj się
 • gajowy

  Oceniono 20 razy 14

  gay jest ok.....

 • lambaluna

  Oceniono 16 razy 14

  Jak zwykle daliście czadu z odmianą nazwiska. Gary Barlow, to w celowniku wg was "Gary'emu Barlowi". Brawo! Przechodzicie sami siebie.

 • vorrina

  Oceniono 7 razy 7

  Bo film to już legenda, nie dziwi więc, że dla poruszenia tego tematu zapożyczyli filmową scenerię. W 'Brokeback...' po raz pierwszy tak subtelnie ujęto sprawę homoseksualizmu. Robbie to jednak marka!

 • charlize

  Oceniono 11 razy 7

  No proszę, panowie się pogodzili i jaką piękną piosenkę stworzyli:) cudna nutka;)

 • reckless

  Oceniono 11 razy 7

  Jak uroczo ;) Bardzo stylizowane na "Brokeback Mountain".

 • bezwarunkowa

  Oceniono 5 razy 5

  toleruje homo i bi seksualistow.

 • bezwarunkowa

  Oceniono 4 razy 4

  i jezeli ktos chcetaki byc to nie winmy go za to ze ma inny gust;]

 • ninka30

  Oceniono 3 razy 3

  Na zdjęciu ten Gary to trochę jak ten "Gessler" z innej stronki plotka... ogólnie podstarzali, z zapuszczonymi brzuchami i krótkimi nóżkami mogliby wreszcie dorosnąć a nie się ciągle w boysband bawią...

 • yrsa86

  Oceniono 4 razy 2

  esoterique, kup sobie słownik języka polskiego (polecam pod red. Kopalińskiego). Tam znadziejsz definicje słów "sprzeczne" i "natura". Proponuję także nadrobić zaległości z podstawówki i dowiedzieć się co to jest "wyrażenie przyimkowe", oraz przyimek "z". Dodatkowo poćwicz czytanie ze zrozumieniem, a przede wszystkim samo czytanie, bo mój nick to yrsa86, a nie yrasa86. To, że z językiem polskim jesteś na bakier już udowodniłeś. Nie musisz dodatkowo się kompromitować.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX