Zagranica

Miss musiała oddać tytuł i koronę

2010-07-20
A A A Drukuj
mirror.co.uk

Skandalem zakończyły się wybory Miss Kornwalii 2010, które wygrała Laura Anness. W kwestionariuszu podała, że ma 22 lata i pochodzi z miejscowości Slash. Po weryfikacji okazało się, ze jest starsza o 5 lat i pochodzi z hrabstwa Devon. Tym samym złamała regulamin, który dopuszczał uczestniczki do 24. roku życia.

 

Laura musiała oddać koronę, ale nie przejęła się skandalem. Powiedziała, że chciała coś udowodnić, a w międzyczasie wygrała wybory Miss Plymouth (limit wieku był wyższy).

 

Sprawa wyszła na jaw przypadkiem. Okazało się, że Laura startowała w wyborach w latach od 2006 do 2008 i za każdym razem podawała, że ma 22 lata.

 

Po wszystkim Laura stwierdziła, że chciała zwrócić uwagę na podniesienie limitu wieku dla uczestniczek, bo jest zbyt niski.

 

Zobacz także:

Zostań FANEM PLOTKA NA FACEBOOKU>>>

Miss Mundialu się rozebrała. Foto

Miss USA była striptizerką?!

Zobacz więcej na temat:

Podziel się

  • Ocena:

    • słabe
    • nic specjalnego
    • dobre
    • bardzo dobre
    • znakomite

    0 głosów

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Komentarze (14)

  • balbina

    Oceniono 9 razy 7

    Uroda powinna być ponad wiekiem,więc o co tu chodzi???Promujemy to co młode i sztuczne????

  • benio2005

    Oceniono 10 razy 10

    Ograniczenia wiekowe to jakiś absurd!!!!Bo nie zawsze uroda idzie w parze z wiekiem:(:(

  • skejciaraa.xd

    Oceniono 6 razy 6

    hah. mocne , ale paris_hilton ma rację - po co ten limit? W końcu to wybory Miss Kornwalii , a nie młodzieży do 25. roku życia .. ;|

  • analia22610

    Oceniono 32 razy -30

    Niezła wpadka ;) Zapraszam tu http://www.glitery.pl/polecam,Sylwusia426 Zarejestruj się za darmo! :))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX