18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Jeszcze więcej wyzwisk Gibsona: Dziwko, szmato... 18+

On jest chyba szalony.

Kolejne taśmy ujawniane przez Oksanę Grigorievą pogrążają jeszcze bardziej Gibsona. Jeśli ktokolwiek wierzył w jego zdrowie psychiczne to słuchając nagrań ma wątpliwości co do stanu zdrowia Mela. Wiadomo, że Rosjanka walczy o pieniądze i każde nagranie jest na wagę złota. Tym razem do mediów wyciekło aż ponad 8 minut rozmów telefonicznych pary.

 

Kilka pikantniejszych tekstów Mela, jeśli ktoś nie ma siły słuchać wywodów szaleńca:

Przez ciebie chce mi się palić. Spier**liłaś mi dzień. Myślisz tylko o sobie.
Powinnaś się tylko uśmiechnąć i zrobić mi laskę. Ponieważ zasłużyłem na to.
Idź do cholernego jacuzzi sama. Idź pieprzyć jacuzzi. Nie masz pieprzonej duszy. Moja dusza krzyczy, ponieważ nie chcesz się ze mną spotkać.

Próbka dialogów:

Oksana: Musisz wziąć leki.
Mel: CO!? CO!? Potrzebuję kobiety, a nie małej dziewczynki z niedziałającą ci*ą.
Oksana: Dzwonię po policję!
Mel: CO!? CO!? Ty pier**lona ci*o, jesteś w moim domu!

Adwokace Mela przekonują, że mają dowody świadczące przeciwko Oksanie.

 

Wytrwali mogą posłuchać 8 minut krzyków i przekleństw Mela:

 

 

Zobacz także:

Zostań FANEM PLOTKA NA FACEBOOKU>>>

Gibson znęca się nad kochanką. Posłuchaj

Gibson straszył polską kochankę

Więcej o:
Komentarze (238)
Jeszcze więcej wyzwisk Gibsona: Dziwko, szmato... 18+
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • diablica

  Oceniono 28 razy 22

  pieprzony świr

 • andrea

  Oceniono 24 razy 20

  Zawsze Mela uważałam za wyjątkowo równego faceta, na luzie. Wiele lat świecił przykładem jako znakomity ojciec dzieci, oraz dobry mąż. świetny aktor, każdy film z nim to duża radocha. Jestem zaszkowana jego zachowaniem, no ale na pewno nie wiemy wszystkiego - jak było między nimi naprawdę. Tak czy siak - wyzywać wulgarnie kobiety nie powinien. żył z nią, mają dziecko, nie jest mężczyzną, gdy zwraca się do niej tak strasznie, niestety, ale to jest nie do przyjęcia. No i zawiódł fanów, a kto go będzie chciał oglądać posiadając o nim tego typu wiedzę. Szokiem było już to, że zostawił 8 dzieci no a w krótkim czasie, taka draka z kochanką. Lipa panie Mel, totalna !!!

 • selenaperez

  Oceniono 19 razy 17

  On jest chyba chory na umyśle.

 • feefee

  Oceniono 19 razy 17

  Co za prymityw i cham z wielkim ego (i malym fiutem pewnie). Idę rzygać.

 • zbyszek_pl

  Oceniono 25 razy 15

  I to ma być przykładny katolik,ojciec siedmiorga dzieci z którymi kiedyś co niedziele pokazywał sie w kościele?Potwierdza tylko regułę-ktoś kto podaje sie za gorliwego katolika jest pozerem(www.tnij.org/modneubrania )

 • lalolka

  Oceniono 16 razy 14

  Ona taka spokojna chyba po lekach uspokajających, które na pewno bierze, bo bicie, wybijanie zębów, obelgi i groźby są raczej bardzo stresujące. A on... ewidentnie potrzebuje pomocy i to nie wiem czy nie egzorcysty, bo brzmiał jakby podkładał głos w tanim horrorze o opętaniach.

 • karolcia741

  Oceniono 12 razy 12

  Szaleniec i psychopata. Powinien iść do szpitala i brać leki psychotropowe. On tylko potrafi krzyczeć, wyklinać i grozić. Tyle potrafi. Się dziwię tej Rosjance, że z nim wytrzymała chociaż trochę.

 • isia93

  Oceniono 16 razy 12

  Tylko drze ryja i przeklina... panią podziwiam za zachowanie stoickiego spokoju, ja bym chyba nie wytrzymała i się rozłączyła.

 • proboscis

  Oceniono 17 razy 11

  Gibson w pewnych momentach tak dyszał, że myślałam, że zaraz powie, że ma zawał. Jedna rzecz mnie zainteresowała. Ta cała Oksana na jego wyzwisko odpowiedziała "Don't call me, honey". Jak ona może się do niego zwracać na "honey". Zresztą on też to słówko przemycał w zdaniach("You're in my house, honey", choć to już było powiedziane z wyczuwalną w głosie groźbą). Mimo wszystko Gibson musi iść się leczyć, bo inaczej zacznie torturować kobiety napotkane na ulicy, które przypominają mu jego byłe kochanki.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX