"Seks w wielkim mieście 2" pokonał Shreka

Carrie, Samantha, Miranda i Charlotte są bezkonkurencyjne!

Tego nie spodziewał się chyba nikt! Dwanaście lat od premiery pierwszego odcinka słynnego serialu, cztery przyjaciółki z Nowego Jorku nadal mają miażdżącą siłę pokonywania konkurencji!

 

Pierwszego dnia w amerykańskich kinach "Seks w wielkim mieście 2"zarobił aż 13 milionów dolarów! Na drugim miejscu z sumą wpływów 11 mln USD znalazł się "Shrek Forever".

 

Głównego konkurenta "Seksu..." upatrywano w ekranizacji gry komputerowej "Książę Persji: Piaski Czasu", który debiutował w kinach USA tego samego dnia, ale zarobił jedynie 10 mln dolarów.

 

Wszystko wskazuje więc na to, że "dwójka", przebije sukces części pierwszej. A przypomnijmy, że jej wyświetlanie przyniosło dystrybutorom aż pół miliarda dolarów!


Amerykańcy widzowie, zamiast "piasków czasu" wolą zobaczyć piasek pustyni w butach od Manolo.

 

 

kontra:

 

 

 

 

 

Aik


Zobacz także:

Co Ty wiesz o "Seksie..."? - QUIZ

"Seks w wielkim mieście 2" - zwiastun


Więcej o:
Komentarze (16)
"Seks w wielkim mieście 2" pokonał Shreka
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • kathrynmerteuil

  Oceniono 25 razy 13

  kocham SATC!!!!

 • moncie5577

  Oceniono 22 razy 10

  a ja tam wole shreka:)

 • podpisany

  Oceniono 22 razy 8

  Shrek o niebo lepszy, zabawny, radosny! Super inteligentne dialogi! Codzienności dosyć na co dzień.

 • jacek07

  Oceniono 14 razy 6

  Artykuł to jedna wielka bzdura całkowicie niezgodna z prawdą. W pierwszym dniu wyświetlania SATC II zarobiło rzeczywiście nieco ponad 13 mln USD natomiast Shrek IV zarobił w pierwszym dniu 20 mln USD, tylko że ten pierwszy dzień miał miejsce tydzień wcześniej. Porównywanie wpływów z pierwszego dnia emisji filmu z wpływami z emisji filmu w drugim tygodniu jego wyświetlania jest bez sensu. Do tej pory (2 czerwca) Shrek IV zarobił w USA ponad 150 mln USD. SATC II nie ma raczej szans zarobić tyle przez cały kres wyświetlania w amerykańskich filmach.
  Wpływy z całego pierwszego weekendu wyświetlania SATC II to 31 mln USD (okres Maj 28 - 30). Pierwszy weekend Shreka IV (maj 21 - 23) to 71 mln USD - zupełnie inna liga.
  Pierwszy SATC zarobił w pierwszy weekend w 2008 roku zarobił 57 mln USD. Więc jak widać również wbrew temu co pisze autor artykułu SATC II mam minimalne szanse chopćby na powtórzenie wyniku pierwszego filmu. A koszty produkcji wzrosły z 65 mln USD do 100 mln USD. Ogólnie w USA panuje przekonanie, że SATC II to finansowa klapa i może nie zarobić nawet 100 mln na krajowym rynku, zwłaszcza że bardzo szybko traci widzów w kolejnych dniach bo Amerykanie uważają film za słaby.
  Aha informacja o tym, że łączne wpływy z SATC I wyniosły pół miliarda dolarów dotyczy całego świata a nie samego USA, na dodatek też jest nieprawdziwa. Faktyczne wpływy wyniosły 415 mln USD (153 mln USA + 262 mln reszta świata)

 • sabi

  Oceniono 14 razy 4

  wole sobie shreka zobaczyc.

 • justysiauk

  Oceniono 18 razy 4

  Widziałam wczoraj SATC,był super!!!

 • justbeliever

  Oceniono 7 razy 3

  Polacy wolą Shreka bo mamy genialny dubbing; ).w USA go nie mają dlatego wolą SATC; )

 • coco_modnisia_

  Oceniono 5 razy 1

  a ja tam wolę shreka

 • theonlymonia

  Oceniono 6 razy 0

  mocno średni, ale mimo wszystko dobrze się bawiłam, lekko, łatwo i przyjemnie. i jednak chyba lepszy od pierwszej części:)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX