Słynny projektant rzucił... męża

Marc Jacobs rozstał się z Lorenzo Martone zaledwie 4 miesiące po ślubie.

Marc Jacobs to jeden ze najsławniejszych projektantów mody na świecie. Jest dyrektorem Louis Vuitton i tworzy pod własnym nazwiskiem. Wszystkie największe gwiazdy ubóstwiają jego kreacje. Mimo triumfów w świecie mody, nie wiedzie mu się w życiu osobistym.

 

W Sylwestra Jacobs pobrał się ze swoim wieloletnim partnerem Lorenzo Martone. Ceremonia odbyła się na egzotycznej wyspie St Barths, a gośćmi byli najbliżsi przyjaciele pary. Do oficjalnego małżeństwa brakowało podpisania papierów. Może to i lepiej, że panowie tego nie zrobili, bo już się rozstali.

 

Przedstawiciele projektanta nie chcą komentować jego życia prywatnego. Jednak jak podaje "New York Post", Marc i Lorenzo powiedzieli wszystkim znajomym, że się rozstali.

 

Zostań fanem Plotka na Facebooku>>>.

Więcej o:
Komentarze (35)
Słynny projektant rzucił... męża
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • ritsuko

  Oceniono 43 razy 21

  @kochajna- zamiast na youtube'ie to przejdź się na wykład do jakiegoś kompetentnego profesora z dziedziny seksuologii. Homoseksualizm to nie dewiacja, ale równorzędna z heteroseksualną orientacja. Czy Ci się to podoba czy nie, spytaj WHO :).
  A tak BTW jestem ciekawa ilu gejów czy lesbijki znają osoby mówiące jakie to są przelotne związki. Zapewne żadnego :)

 • napalm

  Oceniono 40 razy 20

  Szkoda że ci, co tak ujadają na gejów, nie pokażą się sami oraz swoich partnerów / partnerek. Myślę, że internauci też by chętnie podsumowali urodę takich par hetero, ich upodobania w łóżku i prognozy na przetrwanie związku. Dopiero byłby ubaw...

 • list

  Oceniono 29 razy 17

  szkoda . ale coz zycie trwa dalej

 • plepla

  Oceniono 19 razy 11

  Cóż uczucie wygasło,a w łóżko wkradła się rutyna hi,hi!!!

 • tresor

  Oceniono 26 razy 10

  ritsuko- mądrze gada polac jej ;)

 • tresor

  Oceniono 14 razy 10

  O nie! Bo facet to świnia :D hahahah

 • cosma

  Oceniono 21 razy 9

  straszne,life is brutal !!!

 • tom

  Oceniono 12 razy 6

  typowe zachowanie polaków-katolików "ten to pedał""ten to żyd".ktoś napisał,że geje często zmieniają partnerów, to nie zależy od orientacji a czy heterycy nie zmieniają?no tak jak laska zmienia często kolesi to już wg was jest dziwką.ehh szkoda słów na was.

 • zixac

  Oceniono 22 razy 6

  szkoda.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX