Jordan używa dzieci jako modeli

Junior ma 4 latka, a Princess 2. Ojciec nie chce komentować pomysłów swojej byłej żony.

Katie Price po raz kolejny pokazała, że dla sławy i pieniędzy zrobi wszystko. Tym razem do kampanii reklamowej linii ubrań dla dzieci zaangażowała syna i córeczkę.

 

Jordan produkuje ciuchy pod nazwą KP Equestrian. Na zdjęciach widać zdezorientowanego 4-letniego Juniora i mająca zaledwie 2-latka Princess. Próbują pozować w stylu zawodowców. Dzieci dodatkowo występują też w reality show, którego modelka jest gwiazdą "What Katie Did Next".

 

Rzecznik ojca dzieci, byłego męża Jordan, Petera Andre powiedział, że nie chcą komentować zdjęć.

 

 

Zostań fanem Plotka na Facebooku>>>

Janus

Więcej o:
Komentarze (11)
Jordan używa dzieci jako modeli
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • proboscis

  Oceniono 41 razy 39

  Dwuletnia dziewczynka ma pomalowane paznokcie na czerwono... O zgrozo, może ona tym dzieciom załatwi romans z jakimś młodym gwiazdorem? Junior z Suri Cruz, a Princess z synkiem Alicji Bachledy-Curuś i Colina Farrella. Niech jeszcze zrobi z tego reality- show.

 • sansa

  Oceniono 33 razy 31

  Ta mała, nie dość, że wygląda jak dziecko z FAS, to jeszcze jest zmalowana na mikrololitkę (oblechy pedofile się pewnie ślinią na widok tego zdjęcia). To jest naprawdę chore.

 • reniusia84

  Oceniono 27 razy 25

  Dlaczego tej dziwce nie odbiorą dzieci????? W Polsce takiej szmacie już dawno zabraliby dzieci.Jaka z niej matka? Jaki przykład daje dzieciom puszczając się na prawo i lewo!!!!!!!!!!!!!

 • internautka

  Oceniono 24 razy 22

  chore

 • cintia

  Oceniono 18 razy 16

  pie...ięta

 • albi90

  Oceniono 16 razy 12

  Chłopczyk-jeszcze ujdzie, zaś dziewczynka-MAŁY KOSZMAREK. Wydaje mi się,że ona po kilkunastu latach zobaczy to zdjęcie, to sobie pomyśli-JAKA MIAŁAM PIER...Ą MATKĘ! I JA DAŁAM SIĘ PRZERABIAĆ NA DZIWADŁO I CHODZIĆ PO ULICACH JAK TAKIE DZIWADŁO?? Gdyby mnie to tyczyło,to schowałbym te zdjęcia głęboko w piwnicy,a najlepiej w kanale garażowym....nie chciałoby mi się to tego wracać...8-O

 • vanessaaa

  Oceniono 13 razy 11

  ona krzywdzi własne dzieci,a mąż siedzi cicho? co za palant!

 • kaffa

  Oceniono 10 razy 8

  ta matka jest naprawdę głupia.

 • princess_leya

  Oceniono 8 razy 6

  Straszne co robi z tymi dzieciakami :/

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX