Rihanna ma nowego chłopaka!

Piosenkarka umawia się z gwiazdą nowej wersji "Beverly Hill 90210".

Rihanna gdyby tylko chciała mogłaby umawiać się z większością facetów na świecie. Od czasu burzliwego rozstania z Chrisem Brownem media co chwilę wymyślają jej nowego chłopaka. Obecnie amerykańskie portale internetowe podają informację, że piosenkarka spotyka się z aktorem Tristanem Wildsem.

 

Początkiem spekulacji było przyjście Tristana na imprezę organizowaną przez RiRi w domu w Los Angeles. Piosenkarka żegnała się z przyjaciółmi przed wyjazdem na występy w Europie

 

Nikt nie wiedział dlaczego Tristan się tam znalazł. Ponieważ nie była to branżowa impreza, a spotkanie dla najbliższych przyjaciół. Po chwili wszyscy zdali sobie sprawę, że aktor nie widzie się z Rihanną pierwszy raz. Widać było, że się dogadują i fajnie im się spędza czas wspólnie. RiRi po jego przyjściu od razu stała się weselsza.  

 

Wilds jest młodszy od RiRi o rok, ma 20 lat. Poznał ich ze sobą producent muzyczny. Lepszy od Chrisa Browna?

 

 

Janus

Więcej o:
Komentarze (13)
Rihanna ma nowego chłopaka!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • adiva

  Oceniono 10 razy 10

  Od Browna to nawet dmuchana lala lepsza...Tak samo pusta w środku, ale nie bije! Ja tam powodzenia życzę, po tym co przeszła będzie jej trudno zaufać, ale nie jest to niewykonalne :)))

 • madameglamour

  Oceniono 12 razy 10

  dobrze mu z oczy patrzy:):P

 • aladyn12

  Oceniono 9 razy 9

  OOO nareszcie jakiś fajnyyy........:) trochę taki chłopczyk ale fajny:)

 • fergalex

  Oceniono 9 razy 7

  zobaczymy czy lepszy :D

 • halfbloodprince

  Oceniono 6 razy 4

  Czy lepszy, nie nam to oceniać. Może okazać się również damski bokserem co Brown. Przecież nikt po Chrisie się tego nie spodziewał. Ale mam nadzieje,że z nim bedize inaczej.

 • jullcia16

  Oceniono 3 razy 3

  Chris jest przystojniejszy ;] nie lubie go no ale urode ma ciekawą.. a ten cały Wilds ma bardzo ładny uśmiech ;] taki szczery ;> myślę że pasują do siebie

 • kwiatuszek_123

  Oceniono 2 razy 2

  Pasują do siebie z wyglądu : )
  Ciekawe czy też z charakteru..

 • olx975

  Oceniono 4 razy 2

  noo pewnie i świetnie gra w 90210 XD

 • kikunga

  Oceniono 3 razy 1

  Oni są podobni Rihanna i Tristan podobno pary się tak dobierają np. moi rodzice,nie raz ludzie myśleli że to rodzeństwo.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX