Miss Kalifornii: "Sekstaśma to największy błąd w moim życiu"

Film jest bardzo ostry, występ solo nagrała dla chłopaka.

Carrie Prejean zasłynęła wypowiedzią na temat małżeństw homoseksualnych. Podczas wyborów Miss Ameryki powiedziała, że chcąc pozostać w zgodzie ze swoimi chrześcijańskimi poglądami śluby powinny być zarezerwowane dla osób przeciwnych płci. 

 

Okazuje się, że chrześcijańskie poglądy Carrie nie zawsze były takie radykalne. Modelka właśnie walczy o zakazanie publikacji sekstaśmy z jej udziałem. Na filmie widać Prejean podczas masturbacji. Całość jest podobno bardzo ostra

 

W programie telewizyjnym Carrie przyznała, że film jest największym błędem w jej życiu. Opowiedziała o okolicznościach powstania. Była Miss Kalifornii była wtedy nastolatką i nagrała video dla swojego chłopaka, którego dawno nie widziała. 

 

Stawką w walce o publikację filmu są miliony dolarów.

 

 

 

 

 

Komentarze (17)
Miss Kalifornii: "Sekstaśma to największy błąd w moim życiu"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość:

  Oceniono 50 razy 22

  Wyszła ze świętoszki hipokryzja. Cnotka, która wysyła na zachętę staremu chłopakowi filmiki z masturbacji opowiada o swoich chrześcijanskich poglądach z krzyzykiem na szyi? Nic dziwnego, że sie teraz skręca ze wstydu.

 • autorytet

  Oceniono 78 razy 22

  Środowisko homoseksualistów nie daruje jej tamtej wypowiedzi. Wyciągną jej wszystkie brudy. W dzisiejszych czasach nie można zadzierać ani z prasą, ani z homoseksualistami, bo Cię zniszczą. Smutne!

 • magnolka

  Oceniono 17 razy 13

  małżeństwo to połączenie kobiety i mężczyzny by stworzyli rodzinę z dziećmi. Nic w tym odkrywczego. Jeśli to bulwersuje Amerykanów, to mają zrobioną sieczkę z mózgów. Geje wcale nie chcę być "małżeństwami"! Co nie znaczy, że nie chcą po sobie dziedziczyć i mieć praw kodeksu cywilnego względem siebie nawzajem. Na miss się nadawała, jest piękna.

 • atena

  Oceniono 31 razy 13

  ja nie rozumiem co oni mają z tymi nagraniami własnych aktów seksualnych !!! Ok jakaś tam Pani Kowalska no jej raczej niewiele grozi po nagraniu takiej taśmy ale gwiazdki wszelkiego rodzaju powinny raczej zaniechać takim zamiarom !!!
  Głupota ludzka nie zna granic

 • materazzi

  Oceniono 11 razy 7

  Hmm. Żeby ocenić uczciwie ten występek muszę najpierw dokładnie obejrzeć film. Inaczej nie będę się wypowiadał. Jestem poważnym człowiekiem. Nie mogę się opierać tylko i wyłącznie na artykule jakiegoś dziennikarza o wątpliwej moralności !

 • bulwersant

  Oceniono 9 razy 7

  Bo co parę miesięcy regularnie dostajemy nowy odcinek tego serialu z nową gwiazdką w roli głównej.

 • buzzeks_luz

  Oceniono 16 razy 6

  Nie dziwię się , że się przyznaje do błędu . Ale każdy ma prawo do wyboru , jeśli ktoś jest homoseksualny to jest normalny . Wkońcu to nie jest choroba .

 • littlerock

  Oceniono 17 razy 5

  O, nie wiedziałem. Ale już zaczynam tego szukać. Chętnie zobaczę.

 • bulwersant

  Oceniono 4 razy 4

  Macie pomysł kto może być następny?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX