Zagranica

Jessica topi smutki w alkoholu

2009-11-09
A A A Drukuj
MARK DYE / PR PHOTOS/Mark Dye / PR Photos

Życie Jessiki Simpson w tym roku legło w gruzach. Najpierw w wakacje rzucił ją narzeczony, a kilka tygodniu temu zaginął jej ukochany pies Daisy. Piosenkarka od tego wydarzenia kompletnie się załamała i popadła w depresję.

 

Przyjaciele Jessiki powiedzieli "The National Enquirer" o jej dziwnym zachowaniu. Simpson przeprowadziła się do domu rodziców. Prosi, żeby mama trzymała ją za rękę podczas usypiania.

 

Podobno rodzina przymyka oko na nadużywanie przez Jess alkoholu. Traktuje wódkę jako zagłuszacz problemów. Dodatkowo Simpson boi się swoich 30 urodzin. Myślała, że w tym wieku będzie miała męża i gromadkę dzieci.

 

Rodzice nie wiedzą jak pomóc Jessice, która z dnia na dzień coraz bardziej się pogrąża. Piosenkarka podczas występów publicznych udaje, że wszystko jest w porządku.

 

Janus 

Zobacz więcej na temat:

    Podziel się

    • Ocena:

      • słabe
      • nic specjalnego
      • dobre
      • bardzo dobre
      • znakomite

      0 głosów

    Skomentuj:

    Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

    Komentarze (9)

    • marduk

      Oceniono 1 raz 1

      To w końcu ten psiak umarł czy zaginął? Jak zaginął to może ktoś go odnajdzie. A może go ukradli? Świrów nie brakuje.

    • fukitol

      Oceniono 10 razy -4

      o ludzie... ale smęcicie.
      a ta też wydziwia...depresje ma bo jej pies zdechł...widać, że chyba większych problemów w życiu nie miewa. Ciekawe jak by zareagowała na śmierć kogoś bliskiego...Wiadomo, że pieska szkoda ale przecież wiecznie żył nie bedzie.
      ja straciłam już dwa psy i wiem co to znaczy...ale bez przesady...

    • azorcia27

      Oceniono 12 razy 8

      w końcu pies to jesyny prawdziwy Przyjaciel Człowieka

    • hanna69

      Oceniono 14 razy 12

      Odejście zwierzątka to wielki smutek i rozpacz.Nie rozumiem tego sarkazmu w wypowiedzi Plotka.

    • erem

      Oceniono 13 razy -7

      co pożyczyć-sznurek czy żyletkę..?

    Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX