Lohan pobiła się z Ronson! Wyrzucili ją z hotelu

Burzliwy związek odcinek 1754.

Lindsay Lohan i Samantha Ronson pogodziły się, ale tylko na chwilę. Panie urządziły awanturę w hotelu, aktorka w rezultacie została wyrzucona przez policję. Cała historia zaczęła się podczas pokazu mody G-Stara w ramach New York Fashion Week.

 

Lohan nie spodobały się miejsca jakie przydzielili jej organizatorzy pokazu. Zaczęła rzucać kartkami z nazwiskami gwiazd i wykłócać się. Ochrona nie wiedziała co z nią zrobić. Cała sytuacja rozeszła się po kościach, ale nie smak pozostał.

 

Zły humor nie minął Lohan. Jak poinformował portal Hollyscoop po powrocie do hotelu Bowary aktorka pokłóciła się ze swoją dziewczyną Samanthą Ronson. Od argumentów słownych przeszła do siłowych i zaczęła się awantura na całego.

 

Lindsay rzuciła hotelową tacę w drzwi pokoju. Myślała, że mieszka w nim Ronson. Okazało się, że pomyliła numery. Rozzłoszczeni goście zadzwonili po policję. Funkcjonariusze wyprosili Linds z hotelu.

 

Rodzina aktorki pragnie, aby wróciła na odwyk. To byłby 4 pobyt w klinice. Jak na 23 lata bardzo dobry wynik.

 

Janus

Więcej o:
Komentarze (4)
Lohan pobiła się z Ronson! Wyrzucili ją z hotelu
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • ben_oni

  Oceniono 5 razy 5

  Lohan na odwyk a Janus do szkoły!! Co to znaczy: "nie smak"?? Pomijam już tradycyjne brednie składniowe: "Panie pobiły się w urządziły awanturę w hotelu..." - nie rozumiem tego zdania. Może masz dysleksję??

 • m.l.

  Oceniono 3 razy 1

  badz co badz, amerykanie to czuby....

 • lala1

  Oceniono 3 razy 1

  " Panie pobiły się w urządziły awanturę w hotelu"
  "ale nie smak pozostał"
  Po jakiemu to? po polskiemu?

 • kasiunia0142

  0

  Linds jest świetną kobieta... nie obrażajcie jej, bo sami nie jesteście lepsi.. Ja ja lubię bardzo, Samantkę również.. są fantastyczne ;)))
  ;**

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX