To potwierdzone - zabił go propofol!

Dr Murray odpowie za zabójstwo?

Coś, o czym spekulowano już od dawna, zostało potwierdzone - to lek znieczulający propofol był bezpośrednio winny śmierci Michaela Jacksona. Koroner okręgu Los Angeles zakwalifikował przypadek jako morderstwo - podała agencja AP, powołując się na anonimowe źródło.

 

O sprawie pisze dokładnie Gazeta.pl:

Dr Lakshmanan Sathyavagiswaran, koroner okręgu Los Angeles badający przyczyny śmierci Jacksona, potwierdził wcześniejsze spekulacje: przyczyną śmierci króla popu było zażycie zbyt dużej dawki leku propofol. Wyniki badań śledczy znali już wcześniej. Jednak dopiero teraz zostały podane do publicznej wiadomości.
Przypadek Jacksona to zabójstwo. Śmiertelną dawkę leku podano Jacksonowi kilka godzin przed śmiercią, zrobiono mu zastrzyk - podaje agencja Associated Press powołując się na anonimowe źródło. Informator zastrzegł sobie anonimowość, gdyż te ustalenia nie zostały jeszcze ujawnione przez śledczych. Dawka leku spowodowała wstrzymanie akcji serca.
Te doniesienia zwiększają prawdopodobieństwo wytoczenia procesu o zabójstwo osobistemu lekarzowi Jacksona, dr Conradowi Murray'owi, przeciwko któremu toczy się już śledztwo.

 

Więcej TUTAJ

 

Więcej o:
Komentarze (57)
To potwierdzone - zabił go propofol!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • julianmcmahon

  Oceniono 24 razy 22

  Na zawsze w naszych pamięciach[*]

 • luz_pink

  Oceniono 24 razy 22

  Ale to i tak niczego nie zmieni..to nie przywruci Michaelowi życia...odszedł na zawsze ;(

 • 1ania112

  Oceniono 22 razy 20

  A CO TO ZA LEKARZ KTÓRY ZAMIAST LECZYĆ PACJENTA APLIKUJE MU LEKI KTÓRE SĄ ZAKAZANE I NIEBEZPIECZNE DLA ZDROWIA? GDYBY MIAŁ SWÓJ HONOR TO BY ZREZYGNOWAŁ Z "LECZENIA" MICHAELA GDYBY TEN NIE CHCIAŁ STOSOWAĆ SIĘ DO JEGO RAD (BO WIADOMO, ŻE CZŁOWIEK CHORY JUŻ NIE MYŚLI REALNIE). TYM BARDZIEJ ŻE WIEDZIAŁ ŻE JACKSON JEST UZALEŻNIONY MIAŁ MU POMÓC, ALE ON WOLAŁ INKASOWAĆ PIENIĄDZE ZA FASZEROWANIE GO TYMI ŚWIŃSTWAMI! I TU NIE CHODZI TYLKO O JACKSONA, ALE W KAŻDYM PRZYPADKU TAKI LEKARZ JEST WINNY!

 • aparatkaa66

  Oceniono 20 razy 18

  Doktorek zasługuje na surową karę. ale cokolwiek by zrobili - to nie wróci Michaelowi życia .

 • lala1269

  Oceniono 18 razy 14

  POJ.EB.ANY LEKARZ!! JAKO KARE POWINNI ZROBIC TO SAMO CO ZROBIL NA MICHAELU.. ON TYLE WYCIERPIAL.. JUZ OD MALENKOSCI MIAL PRZEJE.BANE ZYCIE...LEKARZ MOGL COS ZROBIC ZEBY GO WYLECZYC A NIE USMIERCIC.. DO GNOJU Z MURRAY'EM.. JAK ON MOGL ZROBIC COS TAKIEGO ..;/

 • gosia224

  Oceniono 17 razy 13

  Taa.. "Lekarz" od siedmiu boleści! ;/

 • hannahmontana20

  Oceniono 16 razy 12

  zalerzało mu tylko ma kasie

 • olenka621

  Oceniono 14 razy 12

  O masakra mineły już dwa miesiące i jeszcze nic nie wiadomo makabra!

 • inka1

  Oceniono 16 razy 12

  Do czego pieniądze mogą doprowadzić? To koszmarne! Do gazu mordercę!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX