Gdzie zostanie pochowany Jackson?

Rodzina podjęła już decyzję.

Nie cichnie zamieszanie wokół śmierci Michaela Jacksona. Codziennie pojawiają się nowe informacje o jego uzależnieniu od laków czy sekretnym synu. Media długo spekulowały na temat miejsca pochówku artysty. Tuż po publicznym pogrzebie, który oglądało kilka milionów ludzi, ciało artysty zostało przeniesione do jednej ze zbiorowych krypt na cmentarzu w Los Angeles.

 

 

Początkowo siostry muzyka chciały zbudować mu wielki pomnik na jego ukochanym ranczo w Neverland. Rodzice Michaela zdecydowali jednak, że zostanie on pochowany na prywatnym cmentarzu Forest Lawn w Los Angeles. Fani artysty nie będą mogli zapalić jednak znicz na jego grobie, ponieważ wstęp na cmentarz będzie miała tylko najbliższa rodzina.   

 

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (51)
Gdzie zostanie pochowany Jackson?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • meggii15

  Oceniono 32 razy 24

  "wstęp na cmentarz będzie miała tylko najbliższa rodzina" - najbliższa rodzina która miała go w dupie przez całe życie, na czele z kochanym tatusiem Joe,,,

 • leave_me_alone

  Oceniono 25 razy 15

  w sumie to nawet dobrze , że będzie na prywatnym cmentarzu . niewiadomo co fani mogliby zrobić z grobem itd . ale dajcie mu już wszyscy święty spokój !
  kocham Cię Michael < 33

 • niika8

  Oceniono 16 razy 14

  a szczególnie jak zabronią tam wchodzić jego ojcowi!!! miliony ludzi bardziej kochało Michaela bardziej niż jego ojciec ;/
  Ja zupełnie nie rozumiem postępowania Joe , rozumie , że on chciał aby Michael wyrósł na króla popu i tak się stało ale dlaczego kosztem bólu i łez ???!!!!

 • alice.c

  Oceniono 16 razy 12

  Myślę, że to najlepsze miejsce, w którym Mike mógłby zostać pochowany. Z dala od fotoreporterów. Nawet było mi szkoda, ze fani nie bd mogli zapalić znicza na Jego grobie, ale wtedy przypomniałam sobie co kiedyś pisali ; ''fani Michaela robiący sobie zdjęcie z Jego trumną'' (w przypadku pochówku na ranczu w mauzoleum). Czy możemy mieć pewność, że nie robili by sobie fotek z Jego nagrobkiem? A to było by bardzo niesmaczne. No cóż. Teraz policja, pilnująca cmentarza będzie miała dużo roboty aby fani tam nie weszli. Życzę powodzenia =) Szkoda, że nie wiemy kiedy Michael tam spocznie. Co do jego ojca - czemu nie chcecie go tam wpuścić? Myślę, ze ma prawo tam wchodzić mimo, ze to tyran który zniszczył życie syna. A Michael mu przebaczył - nie wiemy czy wszystko ale wiemy, ze powiedział mu że mu przebacza.

 • weronka08

  Oceniono 10 razy 10

  To jest idiotyczne każdy człowiek po śmierci zawsługuje na szacunek i jest wręcz niedorzeczne że nie został jeszcze pochowany..

 • claudia515

  Oceniono 19 razy 9

  ;(:( Smutne ;( chcialambym isc mu zapalic swieczke ;(

 • angie77

  Oceniono 18 razy 8

  Moi Drodzy! Gdyby był full dostęp do grobu to jak myślicie, ilu fanatyków napierałoby z łopatami??? to nie żart..zwłaszcza, że miliony przypuszczają, że on żyyyyje;)A dowodów jest cała masa, jakby ktoś się interesował... Czasem oczywiste jest przed oczami i my ie widzimy;)

 • aret

  Oceniono 18 razy 8

  A może by tak popoprawiać błędy!:
  "uzależnieniu od laków"
  leków nie laków!!!
  "nie będą mogli zapalić jednak znicz na jego grobie"
  bez komentarza - to zdanie pozostawia wiele do życzenia,kto pisze te teksty!!!!!

  A fani, zapalą znicze w Neverlandzie i dalej będą kochać Michaela!

 • apotamkin

  Oceniono 7 razy 7

  weronka08 masz racje ! tez tak uwazam .. jest sierpien król umarł pod koneic CZERWCA a Ci sie dopiero ZASTANAWIAJĄ gdzie pochowac ciało ..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX