Rowe oddała dzieci za 4 miliony dolarów

Zgodziła się nie walczyć o opiekę na dziećmi jeśli dostanie zadośćuczynienie.

Kilka dni temu ogłoszone decyzję, że Paris Jackson i Prince Jackson trafią pod opiekę babci Katherine Jackson. Ich biologiczna matka Debbie Rowe zgodziła się zrezygnować z ciąganie dzieci po sądach pod jednym warunkiem.

 

Początkowo Rowe twierdziła, że robi to dla dobra Paris i Prince'a. W weekend amerykańskie media podały dodatkowe ustalenie umowy. Debbie dostanie w zamian 4 miliony dolarów zadośćuczynienia. Taką cenę ustaliła z Michaelem. Oddała dzieci królowi pop w zamian za pieniądze.

 

Po śmierci Jacksona, jego rodzina przejmie zobowiązania względem Rowe. Kupi sobie spokój i opiekę nad dziećmi. 

Więcej o:
Komentarze (43)
Rowe oddała dzieci za 4 miliony dolarów
Zaloguj się
 • kasiaa52742

  Oceniono 15 razy 13

  ona ich nie sprzedala! plotek pisze a wszyscy w to wierza.. plotka wiarygodnosc jest tyle samo warta co ich znajomosci ortografii...

 • emi94xd

  Oceniono 17 razy 13

  dobrze ,że dzieci są z mamą Michaela :)
  Jest Ona dobrym człowiekiem :]

 • bezkrytycznie

  Oceniono 13 razy 11

  Nie sądziłem, że kiedyś to powiem: gdyby redaktorem plotka była Frytka, to poziom by się tu powyższył :////

 • kasiaa52742

  Oceniono 9 razy 9

  Living with Michael Jackson Take Two part 1 Polish translation Polski 1/9 wpiszcie to w youtube i ogladnijcie wszystkie czesci a dowiecie sie wszystkiego..

 • bezkrytycznie

  Oceniono 9 razy 9

  tak żałosnie zredagowanego niusa, to tu jeszcze nie było. google translator to tłumaczył? a może pisała to sprzątaczka? "Kilka dni temu ogłoszone decyzję", "zgodziła się zrezygnować z ciąganie dzieci po sądach pod jednym warunkiem.", "media podały dodatkowe ustalenie umowy", nędza, nędza i dno.

 • alice.c

  Oceniono 15 razy 7

  Fakt, Debbie to tyran nie człowiek. Choć z drugiej strony się cieszę... Wolę, zeby je sprzedała Katherinie niż żeby ona sama się nimi opiekowała.

 • jagi

  Oceniono 11 razy 7

  do karols26;Widziałam redaktora naczelnego Plotka w tv,wyglądał na sensownego faceta,dlatego też zawsze dziwię się,skąd on wyciąga takich matołów-analfabetów!Panie redaktorze,jest bezrobocie,a ludzi dobrze piszących bez pracy,tysiące!!!Może Pan pogoni tych pseudo-dziennikarzy,kaleczących naszą ortografię!!!!!!!!!!!!!! Co do artykułu,jakim trzeba być człowiekiem żeby kupczyć własnymi dziećmi???Odpowiedź jest jedna,już się nie jest człowiekiem,....

 • kobitka71

  Oceniono 7 razy 7

  Która matka oddaje swoje dzieci za 4 miliony.. Jeśli,to nie plotki,to dla mnie nie jest ona matką.. to wstrętne!Oglądałam "Living with Michael Jackson part two" i dlatego ciężko powiedzieć co jest prawdą,a co nie.. Tam jest ona zupełnie inna.. W artykułach robi się z niej wstretną materialistkę oddającą swoje dzieci za kase.. Bezduszną matkę,której nie zależy na dzieciakach tylko na forsie.. W co wierzyć? I tak się prawdy nie dowiemy..

 • likeinsane

  Oceniono 10 razy 6

  Jaackson byl idealem! nadal jest ...
  szkoda ze tyle szumu robia w mediach. na pewno by tego nie chcial, nie chcial by takze tego zamieszania wokol jego dzieci.
  straszne...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX