Pussycat rozpadły się?

Niech się zdecydują. Pojawiają się sprzeczne informacje

Pussycat Dolls dzięki swojej urodzie zawojowały scenę muzyczną. Talent wokalny jest na dalszym miejscu, najważniejszy jest wygląd i rytmiczne ruchy.

 

W zespole od dawna dochodziło do niesnasek. Głównym ich powodem była kariera solowa  Nicole Scherzinger. Pussycat w ostatnim tygodniu odwiedziły Londyn w związku z trasą koncertową. Podczas pobytu w stolicy Anglii Ashley Roberts powiedziała fanom:

 

To ostatni raz kiedy jesteśmy w Wielkiej Brytanii jaki zespół. Rozpadłyśmy się. Przepraszam.

 

 

 

W zaledwie kilka godzin później rzecznik zespołu wydał oświadczenie. Zaprzeczył pogłoskom o rozpadzie:

 

Dziewczyny są wciąż razem. Aktualnie przebywają w Bejrucie, mają koncert.

 

Obecnie dziewczyny występują w czwórkę. Jessica Sutta odniosła kontuzję w maju podczas koncertu w Sydney.

 

 

Więcej o:
Komentarze (27)
Pussycat rozpadły się?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • motoholiczka.pl

  Oceniono 42 razy 32

  Powinny być traktowane na równi, a nie że jedna jest promowana a reszta pozostaje w jej cieniu X_X

 • bezkrytycznie

  Oceniono 27 razy 19

  "Talent wokalny jest na dalszym miejscu najważniejszy jest wygląd i rytmiczne ruchy." jakby zrobić z tego dwa zdania, albo chociaz postawić przecinek, to wypowiedź nabrałaby sensu. ale sens jest chyba ostatnim z priorytetów buraczanej redakcji :/

 • kasiulinka28

  Oceniono 21 razy 17

  wcale się nie dziwię że się rozpadły wkońcu musiało do tego dojśc biorąc pod uwagę że tylko Nicole była dopiuszczana do głosu i na pierwszy plan,pojawił się bunt a co za tym idzie rozpad-szkoda fajną muzę robiły(ła)

 • gosia15202

  Oceniono 15 razy 11

  fajny zespół bardzo go lubię i nie chciała bym żeby sie rozpadły...
  ale nie dziwię się że mają spory wszystkie powinny śpiewać bo wszystkie potrafią

 • bellaandedard

  Oceniono 14 razy 10

  Lubie je i ich piosenki,ale zgodzę się z kasiulka28 wkońcu musiały się zbuntować.:)

 • 2pac512

  Oceniono 30 razy 8

  zal mi tej głupiej Nicole , przecież nie tylko ona ładnie śpiewa ,posłuchajcie sobie czasem Melody bo ona ma mocny głos a nie to co Ta .... moim zdaniem to niech się rozpada jakby co to płakać nie bd tylko teraz mi szkoda tamtych dziewczyn ,bo przez panią księżniczkę zostały wykiwane tak naprawdę

 • milostka

  Oceniono 18 razy 8

  Nie zdziwiłoby mnie gdyby ten zespół się rozpadł.W końcu śpiewa tam tylko Nicole a reszta robi za tło,ewentualnie za chór.

 • paciepa

  Oceniono 12 razy 6

  tak naprawdę to projekt "pussycat dolls" był założony przez Robin Antin głównie do tańca i krótkie jakieś tam wersy do urozmaicenia show były śpiewane, dziewczyny miały tańczyć tylko w klubach, ale jakiś producent bo występnie KOCIAKÓW, w ANIOŁKACH CHARLIE'GO chciał z nich zrobić zespół muzyczny, więc Robin się zgodziła i wybrała na castingu Nicole i Melody do wokalu a reszta dziewczyn miała tańczyć. iż na samym początku występowało ich ponad 20 to wybrała Carmit, Ashley, Kimberly i Jessice. wszystkie zgodziły się na ten układ. ale niestety Carmit odeszła bo stwierdziła że się wybije lecz się nie wybiła, lecz również też nie wróciła do zespołu. a teraz dziewczyny mają sprzeczki bo zaczęły uważać, że one też umieją śpiewać, bo śpiewały chórki i ćwiczyły z trenerem i studio też zrobiło swoje i wydaję im się że umieją śpiewać. tyle że sprawa z Melody jest taka, że też miała śpiewać a nie za często to robi. ale krytycy w USA stwierdzili, że to nawet na dobro zespołu wyjdzie bo Nicole umie operować swoim głosem bo już go wykształciła, a Melody niestety jeszcze nie umie dobrze operować swoim głosem i czasami zamiast śpiewać to krzyczy. ;)

 • aelgoog

  Oceniono 16 razy 6

  Szczerze? Większość ludzi i tak kojarzy Pussycat Dolls tylko z Nicole. To czy w tle tańczy Ashley, Jessica czy też jakakolwiek inna dziewczyna przeciętnemu Kowalskiemu umyka. Zwłaszcza gdy słucha ich utworów w radiu i nie ogląda teledysków, więc o co ten szum?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX