Komentarze (27)
Eminem opublikuje nagie zdjęcia Carey
Zaloguj się lub komentuj jako gość
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • wiki200910

  Oceniono 38 razy 0

  eminem rzadzi ale teraz juz triche przesadza skoro on moze sie nabijac ze wszystkich dlaczego wszyscy nie moga sie nabijac z niego??

 • pawcio

  Oceniono 21 razy -3

  yamata ty jesteś szmatą! Mariah Carey to wysoko ceniona piosenkarka. Ma świetny głos,ładną barwę,jest ciepłą osobą! Zanim coś powiesz to pomyśl. Eminem to jedno wielkie gó... -_- Widziałem na własne oczy Mariah na koncercie charytatywnym w Los Angeles dla dzieci chorych na białaczkę. Pieniądze za koncert poszły dla dzieci! Nie każda gwiazda by tak zrobiła. Np Doda... Ona to jest pusta lalka,albo Edzia. Wielka showmenka. Żal mi serce ściska. I dupę też. Mariah jest naturalną dziewczyną.

 • aguss16

  Oceniono 49 razy -7

  pfff lubie Eminema ale gościu przesadza on może wszystkich oczerniać a jego nikt pfff palant

 • luvme

  Oceniono 38 razy -18

  pokazal swoja klase dupek

 • madzia509

  Oceniono 58 razy -18

  nienawidzę go jego kariera polega na wyśmiewaniu się z innych a gdy ktos się z niego wysmieje to wielce obrażony! a wogule to pasztet

 • orange

  Oceniono 38 razy -20

  idiota+idiotka=idealna para!

 • plotka1

  Oceniono 44 razy -20

  do millesa? Mariah sama to zaczęła? To raczej Eminem. I ja mu nie wierzę, bo gdyby mówił prawdę, już dawno ujawniłby zdjęcia, które są tylko jego wymysłem. Myślicie, że taki kretyn trzymałby je przed światem od 2001 roku? Ten furiat gdyby takie miał, od razu pokazałby je przy pierwszej okazji, gdy Mariah zaprzeczała bliskim kontaktom z tym pajacem kilka lat temu. On rzeczywiście ma OBSESJE na jej punkcie, skoro ciągnie to od 2001 roku.

 • plotka1

  Oceniono 59 razy -31

  Nikt się ich nie czepia, bo są nijakie. A Mariah jest DIVĄ i to z prawdziwego zdarzenia. Jedyna o takiej skali głosu - 5 oktaw. Żadna inna znana nie ma takiego głosu. Celine i Whitney też są znanymi divami, ale mają skalę 3 oktaw.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX