Debbie Rowe nie dostanie dzieci Jacksona

Rowe i Katherina Jackson wreszcie doszły do porozumienia kto zajmie się wychowaniem Prince'a, Paris i Blanketa.

Walka pomiędzy Debbie Rowe a Katheriną Jackson o opiekę nad dziećmi trwała kilka tygodni. Panie spierały się, która powinna opiekować się dziećmi tragicznie zmarłego Michaela Jacksona . Była żona gwiazdora rościła sobie do tego prawo, mimo że muzyk wyznaczył swoja matkę jako opiekunkę w przypadku śmierci.Rowe jest też biologiczną matką starszej dwójki, Prince'a Michaela I  i Paris. Stacja ABC ujawniła, że Debbie będzie mogła widywać się z dziećmi i nie straci dotychczasowych praw.

 

 

 

Początkowo Rowe nie chciała się zgodzić aby dzieci trafiły pod opiekę babci. Dopiero ostatnio doszło do wniosku, że tak będzie dla nich lepiej. Decyzję w poniedziałek obie strony przedstawią sędziemu, który ogłosi ostateczną decyzję.Sprawę opieki nad dziecmi Michaela udało się rozwiązać bez większych konfliktów i wojen. Dzięki temu Prince, Paris i Blanket nie musiały być ciągane po sądach.

Więcej o:
Komentarze (23)
Debbie Rowe nie dostanie dzieci Jacksona
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • lizkaath

  Oceniono 19 razy 13

  I bardzo dobrze.. ale w razie czego Janet powinna sie nimi zając!;)

 • gawronka

  Oceniono 27 razy 13

  Od razu można było przypuszczać, że chodzi jej o pieniądze. W końcu już raz sprzedała swoje dzieci...

 • agness1

  Oceniono 23 razy 11

  Debbie nie powinna się nimi zajmować, opiekę powinna dostać Janet, bo babcia ma już swój wiek. ale dobrze, że nie będą dzieciaczków po sądach ciągać.

 • ciocia_jadzia

  Oceniono 27 razy 11

  ciekawe ile za to kasy zażądała? przepraszam, ale jakoś nie mogę uwierzyć w to, że sama doszła do takiego wniosku.:)

 • magdalena7878

  Oceniono 14 razy 10

  Spelnila sie ostatnia wola MICHAELA...to dobrze sie stalo.

 • fankamj13

  Oceniono 13 razy 9

  Debi powinna dać spokój dzieciakm. Dostała tyle kasy za zrzeczenie sie opieki nad dziećmi a teraz jeszcze chce sie nimi oppiekować. Przeciez te dzieci wogóle jej nie znają. To dla nich obca baba. Babcia dobrze się nimi zajmie bo jest tak opiekuńcza jak Michael. Zadba o nie i stworzy im kochający dom. A widzieliście te nagranie jak Debi groziła reporterowi-to pokazuje jaka jest zła i nerwowa. A przy dzieciach trzeba mieć cierpliwość bo inaczej Debi wychowa je jak Joe wychował Michaela. A tak wogóle to wolą Michaela było aby dziećmi opiekowała się Katherine albo Janet więc nie wiem po co te sprawy o podział majątku i opiekę nad dziećmi. Przecież to były dzieci i pieniądze Mikea i trzeba postąpić tak jak chciał. Aby wiedział że dzieci są pod dobrą opieką i będą wychowywane tak jak chciał. Przeciez Michael wiedział jaka jest Debi. Gdy by uznał że nadaję się na matkę to by dał jej szanse na opiekę, ale Debi musiała być niedobra matką i Michael dlatego wykluczył ją z testamentu. Co by Mike teraz pomyślał jak by zobaczył że Debi się opiekuje dziećmi. Wola Michaela powinna być spełniona. Jak widać nawet po jego odejściu wsyscy chcą go upokorzyć i wyciągnąć kasę nie patzrąc czego pragnął.

 • kobitka71

  Oceniono 14 razy 8

  Dobrze,ze dzieci nie musiały być ciągane po sądach.. Dość ostatnio przeszły.. Czy może być dla nich coś straszniejszego niż strata ukochanego ojca? Jak już kiedyś pisałam nie wiem co jest prawdą,a co fałszem,ale jeśli Debbie Rowe faktycznie wzięła kase za te dzieciaki i to chyba nawet dwukrotnie.. Bo po jego śmierci skasowała kolejną kase.. Jak mówie nie wiem co jest prawdą,a co nie.. Ale jeśli to nie jest kłmastwo,to nie dałabym jej dzieci.. Może to i dobrze,ze babcia sie nimi zajmie w końcu Michael tego właśnie chciał w razie jego śmierci.. Życzmy babci dużo zdrówka,aby mogła wychować te dzieciaczki..

 • rottka

  Oceniono 15 razy 7

  I dobrze...ja nie wyobrażam takiej matki, która za pieniądze sprzedaje dzieci a za jakiś czas sie rozmyśla. Z taką matką to na szubienicę!

 • olenka621

  Oceniono 10 razy 6

  I dobrze się stało..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX