Zagranica

Kendra zdradzi wszystkie sekrety

2009-07-26
A A A Drukuj
ZUMA PRESS/Shane Babin

Najmłodsza z poprzedniej ekipy króliczków Playboya, Kendra Wilkinson, wyszła za mąż i właśnie spodziewa się dziecka. 24-latka ma więc sporo czasu na przemyślenia i postanowiła, że napisze książkę. Ale nie byle jaką! Jako że mieszkała w najbardziej kipiącej seksem willi na świecie, to zdradzi jej wszystkie tajemnice.

 

Książka na być skończona w okolicach następnego lata i autorka (przyszła) zapowiada, iż będzie w niej mnóstwo humoru.

 - Czuję się jak najszczęśliwsza kobieta pod słońcem. Mam męża, którego uwielbiam, dziecko w drodze i moje wspomnienia zostaną opublikowane - powiedziała zachwycona Kendra.

Pewnie wiele osób nie może się doczekać historii z posiadłości. O przyjęciach tam organizowanych krążą legendy.

 

Kendra Wilkinson z coraz większym brzuszkiem

Prokop przyjął Kendrę Wilkinson

 

Zobacz więcej na temat:

Podziel się

  • Ocena:

    • słabe
    • nic specjalnego
    • dobre
    • bardzo dobre
    • znakomite

    0 głosów

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Komentarze (13)

  • boski

    Oceniono 14 razy -4

    dawala dupy dla dziadka 75 letniego normalnie fascynujace

  • promisse

    Oceniono 13 razy -5

    A ja jej nie lubie, bo nie lubie osób, które sie sprzedają, a ona tak jak ktoś już napisał raczej nie z miłości bzykała sie z tym Hefnerem

  • noltee

    Oceniono 21 razy 13

    najbardziej kipiący seksem na świecie jest polski parlament - ciągle w kółko o dupie Maryni

  • wysuszek

    Oceniono 44 razy 18

    nierozumiem czym tu sie zachwycac dziewucha ktora bzykala sie z 80 latkiem napewno nie robila tego z milosci. teraz poprosze o minusy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX