Dzieci Jacksona nie mają za co żyć

Ich opiekunka - babcia też nie ma. Prawnik wystąpił do sędziego o wydzielenie pieniędzy z majątku artysty.

Kłopoty z ustaleniem majątku Michaela Jacksona , określeniem wielkości długów oraz spadkobierców są powodem problemów jego dzieci. Prince, Paris i Blanket nie mają za co żyć. Takie jest przynajmniej uzasadnienie pisma, które adwokat rodziny przedstawił sędziemu zajmującemu się sprawą.

 

Niepełnoletnie dzieci były całkowicie uzależnione finansowo od ojca, Michaela Jacksona. Nie mają żadnych środków potrzebnych do normalnego funkcjonowania, oraz wsparcia.

 


Pod wnioskiem podpisała się również mama króla pop Katherina. Wyjaśniła, że podobnie jak Prince, Paris i Blanket, którymi się opiekuje była uzależniona od pieniędzy syna. Jedyne środki jakie jej pozostają do życia to opieka socjalna.

 

Wszyscy zainteresowani będą musieli poczekać do 3 sierpnia. Dopiero za 10 dni zbierze się sąd, który rozpatrzy wnioski oraz zajmie się sprawą opieki nad dziećmi.

Więcej o:
Komentarze (26)
Dzieci Jacksona nie mają za co żyć
Zaloguj się
 • kobitka71

  Oceniono 42 razy 38

  Biedne aniołki.. Dla nich to tak trudny czas.. Straciły najbliższą im osobe.. Przy ojcu czuły się bezpieczne i kochające.. Wiem,że rodzina dba o te dzieciaczki i napewno krzywda im się nie stanie,ale co dalej? Problemy finansowe.. Sprawy sądowe.. Wszystko na raz wali się tym dzieciom na głowe,a to tylko trójka bezradnych dzieci,których los zależy od dorosłych.. Jak zadecydują? Kto będzie wychowywał dzieciaki? Czy wola Michaela zostanie spełniona? Czy to wszystko skończy się dobrze? Tyle pytań,a odpowiedzią jest milczenie.. Nikt nie wie jak to wszystko sie skonczy..

 • miley1616

  Oceniono 35 razy 31

  według mnie to nie powinno byc żadnego podziału tylko wszystko powinny dostać dzieci. wkońcu należy im sie to po ojcu.

 • agness1

  Oceniono 29 razy 25

  biedne dzieciaczki! zostały same w bezwzględnym świecie dorosłych

 • patriszja21

  Oceniono 27 razy 23

  Biedne dzieciaszki :((
  A ta minka Blanketa powoduje,że płaczę :((

 • fankamj13

  Oceniono 26 razy 22

  Według mnie to wogóle głupota z tą opieką i dzieleniem majątku PRZECIWNIE DO WOLI MICHAELA. Przecież Michael zostawił testament i taka powinna być decyzja-jaką Michael zarzyczył i zapisał w swoim testamencie. Chodzi mi o opiekę nad dziećmi i majątek. Dzieci i Katherine powinni dostać majątek a opieka powinna być przyznana właśnie Katherine i nie wiem jak Debi może się o nią starać. Przecież oddała dzieci za kilka milionów i powinna dzieciom dać spokój one nawet jej nie zanją.

 • kalus_

  Oceniono 24 razy 22

  Biedne dzieci :(:( W tym wszystkim to one najbardziej cierpią. A wy dalibyście już spokój temu wszystkiemu!! MJ[*] Nawt nie może w spokoju spocząć...

 • magdalena7878

  Oceniono 23 razy 21

  Biedne dzieci,tak cierpia po stracie ojca ze mi az serce peka.Dajcie im juz spokuj,pozwulcie zyc dzieciom w spokoju,a Michaelowi wkoncu spokojnie spoczac.

 • paula_mjfan

  Oceniono 23 razy 19

  był dla nich cudownym ojcem miały zycie jak w bajce a teraz nagle nie mają taty domu,pieniedzy i opieki :(((

 • skrzacina

  Oceniono 22 razy 18

  Biedne dzieci. :(

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX