Córka Jacko idzie w jego ślady

Chce nagrać coś specjalnie dla ojca.

Paris Jackson nie zdawała sobie sprawy, jak bardzo popularny i rozpoznawany jest jej ojciec. Michael zawsze odcinał dzieci od świata zewnętrznego. Dopiero na gali pożegnalnej do dziewczynki dotarło, że tata był idolem dla wielu ludzi na całym świecie.

 - Paris była przytłoczona. Nigdy nie zdawała sobiesprawy z rozmiarów sławy Jacksona - powiedziało źródło.

Dziewczynka postanowiła złożyć hołd własnemu ojcu i nagrać dla niego piosenkę. Podziliła się tym pragnieniem z rodziną, która jednak nie jest pozytywnie nastawiona do tego pomysłu. Jak wcześniej Jackson chcą chronić dzieci.

 

Córka Jacksona. Wzruszające przemówienie

 

Tymczasem Joe Jackson powiedział w wywiadzie, że dziewczynka nieźle śpiewa. Najmłodszy syn, tzw. Blanket, podobno świetnie tańczy. Oby Joe nie położył na nich swoich łap...

 

Ujawniono akt zgonu Jacksona

Dzieci Jacksona w czasie ceremonii

Świat pożegnał Michaela Jacksona

Więcej o:
Komentarze (58)
Córka Jacko idzie w jego ślady
Zaloguj się
 • jagi

  Oceniono 32 razy 28

  Ja wcześniej,bałam się,że skończyło się już dzieciństwo tych dzieciaczków.Michael,dzięki ogromnemu talentowi i determinacji odniósł ogromny sukces.Ja zawsze oceniałam Jgo człowieczeństwo.Zawsze,traktowano Go jak dziwaka,nikt nigdy uczciwie nie dążył do pokazania Jego poczynań uczciwie,nie mówiono o powodach operacji,o bagażu lęków jaki niósł przez całe życie,co je spowodowało.Nikt nigdy nie mówił o Jego działalności dobroczynnej,za to bzdury powielano!Michael odczuł na własnym zdrowiu,co potrafią media!Dlatego jak mógł,chronił dzieci!To też odbierano,jako dziwactwo!!! Teraz,hmmm,...nie jestem pewna,czy to pomysł Jego ojca,boję się,że rodzina zauważyła,że to dobry moment,na robienie kasy.Będą teraz eksploatować dzieci do granic wytrzymania psychiki,a ,,dobre media,, ,będą siedziały im na plecach,aż doprowadzą do sytuacji,że bez prochów,nie można funkcjonować,boję się tego,że sytuacja się powtórzy!!!!!!!!!

 • iki15

  Oceniono 21 razy 19

  dzieci odziedziczyły talent po ojcu:) i dokładnie: oby ich dziadek nie położył na nich swoich łap!

 • ladymarilyn

  Oceniono 15 razy 15

  Mam nadzieję że pójdą w ślady ojca. I że przyniosą światu tyle świetnych piosenek co król popu . ;D Trzymam za nich kciuki ;)

 • insomnia

  Oceniono 17 razy 13

  Michael zawsze chronił swoje dzieci przed show biznesem. teraz wszystko pójdzie na marne. Oby reszta rodziny ich nie wykorzystała tak jak wykorzystywali Michaela...

 • ania92

  Oceniono 18 razy 12

  Nie wiem czy to dobry pomysł. Nawet jak ładnie śpiewa i zrobiłaby jakąś karierę to wszyscy powiedzą, że to dzięki sławnym ojcu...

 • choccolata

  Oceniono 12 razy 12

  Jej... fajnie by było, gdyby Paris nagrała tą płytę.! W ogóle gdyby ona i jej bracia zastąpili Jacko :) Tylko żeby rodzinka trzymała Joe z daleka.!

 • mk

  Oceniono 11 razy 11

  no, niech się lepiej do nich nie zbliża!

 • mileysupergirl

  Oceniono 14 razy 10

  Jakie to słodkie! Widzicie, to dowó że go kochała..

 • ewunia7777777

  Oceniono 9 razy 9

  Mam nadzieję, że nie zmarnują tego talentu i pójdą w ślady MJ. [ pod wzgledem muzyki i tanca]

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX